6 Ay Mining Yapılmış RX 570 Alınır Mı?

Efendim sizin düşündüğünüz gibi düşünmüyorum. Yukarıda belirttiğim gibi mining şans işidir ama dediğiniz gibi tavsiye etmeyiz. Bütçe düşükse alınabilir bence
1 gün yapılsa bile alınmaz.

Güzel bir kule soğutma alıp 3.8 ghz gibi bir frekansa çıkarılırsa çok bir darboğaz olacağıbı düşünmüyorum.
Stok hızda darboğaz yaşanır.

Mining yapılmış kart alınır, bios mod yapılmadıysa garanti devam eder. 1080ti ve 1070ti garantiye gönderdim sıkıntı yaşamadım ki madencilik yasak değil zaten. Ama Amd kart ise uzak durmakta fayda var.

Mining yapılmış kart alınır, bios mod yapılmadıysa garanti devam eder. 1080ti ve 1070ti garantiye gönderdim sıkıntı yaşamadım ki madencilik yasak değil zaten. Ama Amd kart ise uzak durmakta fayda var.
Tamam. GTX 1050 alsam, Xeon X3440 ile birlikte güzel çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir ayrım yok ayrıca mining yapıldığını anlama ihtimalleri de yok eğer BIOS değişmediyse.
Mining yapılan kart AMD ise alınmaz ama Nvdia kartlar alınabilir. Nedeni ise AMD kartların BIOS'larını değiştiriyorlar ve Nvdia'ya göre daha yüksek ısılarda çalışıyor.
Üretici firmalar mining seri kartlara 3 ay ömür biçiyor garanti olarak.Bu mining kartı bile değil ve miningte kullanılmış, yani kullanıcıyı çok götürmeyecektir bence :)

Anakart belirtilmemiş O.C yapılıp yapılamayacağını bilemeyiz.
Anakartım overclock desteklemiyor maalesef :)

Anakartım overclock desteklemiyor. Xeon X3440 kullanıcam, mining yapılmış RX 570 için iyi olmaz dediniz. GTX 1050 alsam nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı