Son 3 ayda sayısal 60 bin yapılır mı?

O zaman unutulur demeniz saçma çünkü deneme çözüldükçe TYT unutulmaz.
Abicim ben ne yazmışım git bir daha oku hadi konuyu kirletme. "3 ay hiç TYT bakmayıp AYT çalışırsanız bu sefer de TYT'yi unutursunuz o yüzden 2-3 günde bir TYT denemesi de çözmeniz gerekecek." Eğer bu cümleden başka bir anlam çıkardıysan sen de Türkçe paragraf denemesi çöz biraz :)

@pe3ah eksik okumuşum kusura bakma yazacağın yerde dislike at, devam böyle aferin :)

Tyt unutacağımı sanmıyorum. 1 yıl önce çalıştığım konu bile hala aklımda. Şimdi direk AYT geçicem zaten ama gözümü çok korkutuyor o yüzden bir türlü başlayamadım. Bir sürü formül ezber vs gerektirdiği için.
Eğer TYT için kendinize 100% güveniyorsanız sıkıntı yok, yine de en azından 5-6 günde bir TYT denemesi öneririm ne olur ne olmaz. Konuların yarısı kalktığından öğrenmeniz gereken birçok formül de elendi mantıken, özellikle 12. sınıfın tüm sayısal derslerinin 2. dönemi, 1. döneme kıyasla çok daha zor. Çok moral bozmaya gerek yok.

Temeli yoksa nasıl AYT'ye çalışılacak ?
Gidip de hiç TYT çalışmadan AYT başlayın da demiyorum merak etme. Öğrenciler nedenini anlamadığım bir şekilde TYT'ye daha fazla önem veriyor, kesinlikle yanlış bir yöntem. 12'de sınava 5-6 ay kala hala okul denemelerinde AYT zor geliyor diye TYT denemesi çözelim diyen bir grup vardı, ne gariptir ki o kadar çalışmalarına rağmen sayısal 100k civarı yaptılar :)

Geri
Yukarı