6 GB ekran kartı yeterli mi?

DarkVide121

Decapat
Daha fazla  
Sorum şöyle, ben bir laptop almak istiyorum ve yüksek oyunlar oynamayacağım Left 4 Dead, sam2 gibi düşük oyunlar oynayacağım ve sizce bu oyunlar için 6 GB ekran kartı bu oyunlar için yeterli midir? Ekran kartı ise 2 GB AMD 7600 4 GB Intel (r) HD Graphics 4000 evet cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı performansını bellek miktarı ile ölçümlemek çok yanlış olur.

O 6 GB olmuyor maalesef. Ek olarak GB önemli değil. Ne kadar bütçen var?
Aslında alacağım laptop 2100 TL bütçem yok 2. El alacağım için ve düşük oyunlar oynayacağım için pek sıkıntı duymadım ama bütçem maks2600
Bütçe+Ekran Kartını söyler misiniz ?
Bütçem az 2. El alacağım için maks 2600 ekran kartıyla alakalı bildiklerim de bunlar
2,50 GHz ekran kartı markaları AMD Radeon 7600M 2. ekran kartı Intel (r) HD Graphics4000.
Sorum şöyle, ben bir laptop almak istiyorum ve yüksek oyunlar oynamayacağım Left 4 Dead, sam2 gibi düşük oyunlar oynayacağım ve sizce bu oyunlar için 6 GB ekran kartı bu oyunlar için yeterli midir? Ekran kartı ise 2 GB AMD 7600 4 GB Intel (r) HD Graphics 4000 evet cevaplarınızı bekliyorum.
bildiğim kadarıyla ekran kartı özellikleri*
2,50 GHz ekran kartı markaları AMD Radeon 7600M 2. ekran kartı Intel (r) HD Graphics4000.*

Bellek miktarına göre karşılaştırma yapmak yanlıştır. GT730'unda 4 GB versiyonu var. Ama GTX 1650 Super'de 4 GB. Ancak ikisi mukayese edilemez.

Geri
Yukarı