6 günlük solo RX 590 8 GB Ethereum mining sonuçları

Merhaba hiveosa yeni geçtim kurulum tamam birincisi havuz şablonu seçeneğini bulamadım nerede ne kadar kasıyor bilmiyorum sizde var mı nasıl açtınız. İkincisi RX 590 bütün overclocklara rağmen 22 mh üstüne çıkmadı 1660 Ti 29 ile kazıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210225-172653.png
    Screenshot_20210225-172653.png
    79,5 KB · Görüntüleme: 59
BIOS mod yüzündendir.

Havuz şablonu kısmıda yok göremiyorum ne kadar kazıyor ve BIOS modu nasıl aşarız.
Havuz şablonu kısmıda yok göremiyorum ne kadar kazıyor ve BIOS modu nasıl aşarız.
Yani kayıt olurken falan yanlışmı yaptım acaba çözemiyorum
İşçide tek kişi gösteriyor mh oranı 2 kartın doğruda çözemedim ben yok mu yardım edecek.
Etherminede tek işçi gözükmesinin sebebi tek çiftlik olması bir çiftlik 2 GPU var onu çözdüm 😂 ama hiveosta havuz şablonu neden yok onu çözemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210225-182910.png
    Screenshot_20210225-182910.png
    78,4 KB · Görüntüleme: 60

Yani kayıt olurken falan yanlışmı yaptım acaba çözemiyorum.
İşçide tek kişi gösteriyor mh oranı 2 kartın doğruda çözemedim ben yok mu yardım edecek.

BIOS mod yapmadıysanız daha yüksek alamazsınız.

Hocam Core voltage ne işe yarıyor? En düşüğe alırsak zararı ne olur?

Çok düşüğe alınca sistem gider restart atmak zorudna kalırsınız düşürmek performans için iyidir. Aşırı düşürmeyin.

BIOS mod yapmadıysanız daha yüksek alamazsınız.

Çok düşüğe alınca sistem gider restart atmak zorudna kalırsınız düşürmek performans için iyidir. Aşırı düşürmeyin.
-137 yaptım hocam rx 580 4gb ile ravencoin kazımı yapıyorum ancak 120w'tan aşağı düşüremedim bir türlü. Diğer herkese baktığımda 90 100 arası alıyorlar. Ben nasıl yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı