Ethereum'un kurucusu kripto para dünyasından çekiliyor

Yakın yıllarda mining devri yavaşlayıp stabil bir düzene oturur piyasalar da düzelir ama ''Kripto paraların sonu gelecek. Hepsi bir gün patlayacak.'' demek kusura bakmayın borsa bilmemektir. Sizin zannettiğinizden daha sağlam bir temele oturtuldu bu işler. Yine her an her şey olabilir fakat ihtimali çok çok düşük.

1 bu haber asparagaz . Kurucu ortaklardan biri ayrılıyor sadece. Herifler yükünü almış gidiyor. dünya para kazandı daha yağlı kapı peşinde.
2 madenciler yüzünden ekran kartları pahalı değil. Bu ülkede herşey pahalı. bilip bilmeden konuşan konuşana . Herşeye inanmayın biraz araştırın didikleyin.

Yakında PoW ekosisteminden PoS ekosistemine geçecekler. Onun için bence yakın bir zamanda ekran kartlarının fiyatı düşebilir. (Yani kısaca ekran kartlarıyla ya da Asic gibi cihazlar yerine koyduğun parayla ETH üretebileceksin.)

1 bu haber asparagaz . Kurucu ortaklardan biri ayrılıyor sadece. Herifler yükünü almış gidiyor. dünya para kazandı daha yağlı kapı peşinde.
2 madenciler yüzünden ekran kartları pahalı değil. Bu ülkede herşey pahalı. bilip bilmeden konuşan konuşana . Herşeye inanmayın biraz araştırın didikleyin.
Gidiyor garantisi vermedim. ETC için alınan fazla kartlar yüzünden stoklar tükeniyor. Stok olmayınca haliyle pahalılaşıyor.

Hocam quadrolarda aynı işlemi görmüyor mu? Neden oyuncuları böyle zor durumda bırakıyorlar? GTX 1050 bile piyasada yok 750dede olan stoku miningerler uzun makarna çeker gibi çekmişler.
Quadro kartlar çok pahalı ve verdikleri performans fiyatlarına göre oldukça düşük. GTX 1050 gibi kartların pahalı olması tamamen fırsatçılardan kaynaklanıyor. 1050 gibi kartlar mininge pek uygun değil özellikle 4gb altında olanlar.
Etherum’un kurucusu kripto para dünyasından çekiliyor

Ethereum'un kutucusu kripto para dünyasından çekiliyormuş. Etherumunn en büyük kurbanı oyuncu ekran kartları idi. Söylenenlere göre gerçekten çekilirse ekran kartı için madencilik bitecek ve ekran kartları fiyatları aşırı derecede düşecek. Sizce gerçekten çekilir mi? Ekran kartları için mining devri biter mi? Ekran kartları fiyatı düşecek mi?

Eğer gerçekten olursa ben de dahil olmak üzere tüm bilgisayar toplamak isteyen ama ekran kartı fiyatları yüzünden mağdurlar sevinecek. GTX 550 Ti ile yuvarlanıp gidiyorum...
Bu adamın ayrılması nasıl ekran kartı madenciliğini bitiricek onu anlamadım. Eth zaten madencilik sistemini değiştirmeyi planlıyor ama yakın zamanda ve bir anda olmuycak bu zaten gerçekleşirse bile hem eth madenciliği hem de genel olarak madencilik biticek diye bir şey yok.
Ekran kartları zaten ucuzlamaya başladı eski fiyatlarına döviz yüzünden dönmesi mümkün değil şuanda ama düşüş devam edicektir.

Bu adamın ayrılması nasıl ekran kartı madenciliğini bitirecek onu anlamadım.

Hocam kurucusu ayrılmasıyla beraber kapatabilir miş. Tabi ben o konuda pek inanmadım birçok kişi ETH kullanıyor adam "hayde selametle Ethereum'u kapatıyorum" diyerek kapatacağını ve birçok kişiyi tosuncuğun dolandırdığı adamlar gibi ortada bırakmasını beklemiyoruz zaten. Düşüş olurlarsa miningerler ümitlerini keser ve ekran kartı almayı bile bırakabilir.

Hocam kurucusu ayrılmasıyla beraber kapatabilir miş. Tabi ben o konuda pek inanmadım birçok kişi ETH kullanıyor adam "hayde selametle Ethereum'u kapatıyorum" diyerek kapatacağını ve birçok kişiyi tosuncuğun dolandırdığı adamlar gibi ortada bırakmasını beklemiyoruz zaten. Düşüş olurlarsa miningerler ümitlerini keser ve ekran kartı almayı bile bırakabilir.
Kripto parayı hadi kapatıyorum diyip kapatma gibi bir imkanın yok ki. Zaten benim okuduğum haberde de adam kendi hisselerini satıp ayrılıcak.

Bu miner lara olan nefret nedir ya? “Mininger” diye de ananlar var gerçekten anlamak 10 dakikamı aldı 😂
Bir de sahibi bırakıyor kapanır falan diyenler var. Babanızın bakkalıyla karıştırıyorsunuz, bu işlerden o kadar uzaksınız ki sadece ekran kartlarımızı alıp CS:GO oynayamıyoruz diye ağlıyorsunuz. Size tavsiyem karşı çıkmak yerine biraz anlamaya çalışmanız ve geç olmadan yeni düzene ayak uydurmanız. Saygılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı