6. sınıfta disipline gitme

hakki_csharp

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben 11 yaşındayım ve 6. sınıfa gidiyorum. Matematik öğretmenimiz korona olduğu için dersler boş oluyordu ve 2 hafta önce gelmeye başladı. Arkadaşım da bana dersler boşken 1dakikada bu zeka küpünü çöz seni "[Silindi]" gibisinden şakalar yapıyordu ve perşembe günü yan sırada oturan iyi anlaştığımız bir çocuk bunu sınıf öğretmenine söylemiş. Ancak hoca hala ifademi almak için beni çağırmadı. Çağırdığında ise naneli şeker veriyordu diyeceğim. Şimdi soru şu, ben disipline gider miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlköğretimde disiplin denilene şey yok. Olsa da işlemiyor. Disiplin ortaoğretimde başlıyor.
Soruna gelecek olursa gitceğini sanmam.

Ortaokulda disiplin mi varmış? Bizim hocamız sadece korkutmak için söylendiğini söylemişti.
Düzenleme: Gerçekten de varmış.

Orta okulda disiplin var. Ben de gitmiştim hatta ama affedildik, kınama vb. ceza almadık. Söylediğin şeye gelince, böyle bir şeyden disipline gidilmez, gidilse bile sen gitmezsin, küfürden dolayı (sanırım) arkadaşın gidebilir o kadar. Zaten yaptığınız çok kötü bir şey de değil ki boş derste zeka küpü çözüyormuşsunuz işte.

Not: Olayı tam olarak anlamadım, anladığım kadarına göre yazdım :)

Bizim orta okulda çok soytarılık yaparsan sınıf değişimine ve zorbalık gibi kötü işlere bulaşırsan okul değiştirmeye kadar gitmişlerdi. Disipline gitmezsin korkma gitmen için çok kötü şeyler yapman lazım.

Geri
Yukarı