Okul dışarısında siyaset yüzünden disiplin cezası

Merhaba arkadaşlar, ben bir özel okula gidiyorum ve okul müdürü şeriatçı. Ben ve üç arkadaşım bir WhatsApp grubu kurduk, boş yapıyorduk. Sonra bir arkadaş kız için satıp bizi ispitledi. Arkadaş örgütleme yüzünden disiplin yedi ve müdür bizi tehdit etti. Benim sorum şu, okul dışında nasıl karışabiliyor?

Eğer küfür burada yasak olmasaydı sizi ispikleyene destan yazardım burada ama boş boşuna günaha girmenin âlemi yok ama ilk defa okul dışındaki bir şey için ceza alındığını duydum bizim yan okulun önünde öğrenciler sigara içiyor bir şey demiyorlar kısacası okul dışı ceza veremez.

Okul müdürünü "şeriatçı" olarak belirtmen sadece adamı karalamak ve lekelemek için yaptığın bir şey olarak düşünüyorum. Ayrıca yazdığınız mesajda hakaret, nefret içerici söylem bulunuyorsa ve müdürün de sinirine giderse başını yakar. Bunu idrak edemeyecek yaşta olduğunu düşünüyorum, ayrıca anlamıyorum ki bunların konuşulacağı yaşlar değil. Bu yaşta bunları konuşmak elinize hiçbir şey geçirmeyecek. Onun yerine teknoloji konuşun bu ülkenin başında olanları indrimeye değil de düşmanlarınızı indirimeye çalışın. Ha dersen ki benim bunlarla da işim yok o zaman git oyun konuş bilmem başka bir şey konuş. Ama kimse haddine olmayan şeyleri konuşmasın. Diyeceklerim bu kadardı umarım kötü bir söz söylemişsinizdir de iyi bir ceza alırsınız.

Laikçiler 250IQ değil mi? :D

İsteyen istediği konuyu konuşur bu kimi ne ilgilendirir?

Aldığın takdir belgesinde okul içinde ve dışında yazdığını hatırlıyor musun? İşte o şekilde karışabiliyor.

Bak buna hiç dikkat etmemiştim adam çok iyi bir yere değinmiş fakat bizim yan okulun önünde öğrenciler sigara içiyor ama hocalar bir şey yapmıyor okul dışı diye.

Kahvehanede devlet kurup devlet yıkan dayıların teknolojik hali aha bizim Z kuşağı. Bunlar da kahvehane yerine WhatsApp'tan yapıyor.

Yaşın küçükse çok bir şey olmaz, büyükse de bir şey olmaz ama biraz canını sıkarlar. Sana tecrübe olsun, her şeyin her yerde ve her ortamda konuşulmayacağını öğrenmiş oldun.

Geri
Yukarı