Okul dışarısında siyaset yüzünden disiplin cezası

İyide bu özel hayata girer.
Her şeye özel hayat deyip duranlardan olmayın lütfen. Siz başkasını alet ettiğiniz an ozellikten çıkar o.

Kişilere, arkadaşlarına, okul yöneticilerine,
öğretmenlerine ve diğer çalışanlarına karşı okul içinde ve dışında sözle, davranışla veya
sosyal medya üzerinden hakaret etmek, hakareti paylaşmak, yaymak veya başkalarını bu
davranışa kışkırtmak.
Şeklinde madde var. Tartışılacak bur şey değil. Kelimeleri kendinize göre yorumlayıp lehinize sonuçlar çıkaramazsınız.

Aynı bizim okul ben arkadaşım aynı alartmanda oturuyoruz okulun 2-4 km ötesinde arkadaşım bir kıza eski k@şar dedi kız gidip müdüre söylemiş çocuk disiplin yedi skskskskskdjd bazi karışan okullar var.

Okul müdürünü "şeriatçı" olarak belirtmen sadece adamı karalamak ve lekelemek için yaptığın bir şey olarak düşünüyorum. Ayrıca yazdığınız mesajda hakaret, nefret içerici söylem bulunuyorsa ve müdürün de sinirine giderse başını yakar. Bunu idrak edemeyecek yaşta olduğunu düşünüyorum, ayrıca anlamıyorum ki bunların konuşulacağı yaşlar değil. Bu yaşta bunları konuşmak elinize hiçbir şey geçirmeyecek. Onun yerine teknoloji konuşun bu ülkenin başında olanları indrimeye değil de düşmanlarınızı indirimeye çalışın. Ha dersen ki benim bunlarla da işim yok o zaman git oyun konuş bilmem başka bir şey konuş. Ama kimse haddine olmayan şeyleri konuşmasın. Diyeceklerim bu kadardı umarım kötü bir söz söylemişsinizdir de iyi bir ceza alırsınız.

Laikçiler 250IQ değil mi? :D
HER ŞEYİN SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ
-Polat ALEMDAR

evet.

Geri
Yukarı