Disipline gitmenin çıkaracağı zorluklar nelerdir?

Sasukeeee

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ninja,Sasuke pataklamada doktora yapmış
Hocalarım, ben 5. sınıfta resim öğretmenim yüzünden disipline gittim. Olay ise şu: Ben çok kötü resim çiziyorum öğretmenim de matematiksel zekası yüksek olanlar iyi resim çizer sen iyi çizemiyorsun gibi şeyler söyledi ve disipline gönderdi. Sonradan okulla ailem görüştü. Okul özür diledi falan neyse disiplin kaydım silindi ama ben hala silinmediğinden korkuyorum. Silinmediyse bile bu ceza lise tercihimi olumsuz etkiler mi? Not: Şu an 7. sınıfım ama bu olay 5. sınıfta yaşandı.
Ek not: Ben öğretmene siz bana takmışsınız dediğim için disipline gitmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım, ben 5. sınıfta resim öğretmenim yüzünden disipline gittim. Olay ise şu: Ben çok kötü resim çiziyorum öğretmenim de matematiksel zekası yüksek olanlar iyi resim çizer sen iyi çizemiyorsun gibi şeyler söyledi ve disipline gönderdi. Sonradan okulla ailem görüştü. Okul özür diledi falan neyse disiplin kaydım silindi ama ben hala silinmediğinden korkuyorum. Silinmediyse bile bu ceza lise tercihimi olumsuz etkiler mi? Not: Şu an 7. sınıfım ama bu olay 5. sınıfta yaşandı.
Ek not: Ben öğretmene siz bana takmışsınız dediğim için disipline gitmiştim.

Bir şey olmaz salla geç hatta hiç gitme. Orta okul sonuçta ben devamsızlıktan gidiyordum oraya müdürle iki muhabbet falan filan derken hadi eyw diyip. tekrar eve gidiyordum zaten.

Hiçbir sorun yaşamayacaksın, için rahat olsun. Bunlar çok büyük hatalar değil. İleride karşına çıkabilecek bir sorun yok. Duruma bakılırsa selam versen disipline gidiyor gibisiniz :)

Basit sebep yüzüne disipline verilmez. Disiplinlik olmak için ağır suç işlemeniz lazım. Böyle bir olay yapmayacağınıza göre sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı