6. sınıfta disipline gitme

Anlamadım. Arkadaşın küfür etmiş sanırım, sen niye gidesin disipline?

Bende 5. sınıfım. Sınıf geçen hafta kapandı. Ben de 2 gün ders link ve şifresini başkalarına verip trolledim ve beni buldular. Bugün bir tutanak tuttular, olay nasıl başladı falan ve pişman mısın falan dediler. Ben de ağladım, çok pişmanım hocam dedim. Özür diledim (müdür yardımcısı). Velimi de çağırdılar ve dediki müdür yardımcısı, "seni ilçe disiplin kuruluna vereceğiz". Sonra o yazdığım şeyi de imzalattılar, okuldan atılır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gitmezsin disipline merak etme. Küfreden arkadaşın gidebilir %20 falan ama sen küfretmemişsin sonuçta.
Bende 5. Sınıfım sınıf geçen hafta kapandı bende 2 gün ders link ve şifresini başkalarına verip trolledim ve beni buldular bugün bı tutanak tuttular olay nasıl başladı falan ve pişman mısın falan dediler bende ağladım çok pişmanım hocam dedim özür diledim (müdür yardımcısı) veli mi de çağırdılar ve dediki müdür yardımcısı seni ilçe disiplin kuruluna vericeğiz sonra o yazdığım şeyi de imzalattılar okuldan atılır mıyım?

Bende 5. Sınıfım sınıf geçen hafta kapandı bende 2 gün ders link ve şifresini başkalarına verip trolledim ve beni buldular bugün bı tutanak tuttular olay nasıl başladı falan ve pişman mısın falan dediler bende ağladım çok pişmanım hocam dedim özür diledim (müdür yardımcısı) veli mi de çağırdılar ve dediki müdür yardımcısı seni ilçe disiplin kuruluna vericeğiz sonra o yazdığım şeyi de imzalattılar okuldan atılır mıyım?
Bilmiyorum. Bunu yapmadan önce düşünecektin. Ama ağır bir ceza alacağın kesin. Ve hak etmişsinde.

Merak etme, 5.sınıfa giden bir çocuğun eğitim hayatını kimse elinden alamaz.
Sakın üzülme, bana ne olacak diye düşünme, korkuya kapılırsan, endişe hayatını yönetmeye başlar. Her insanın hata yapabileceğini unutma.

Onlar sana neden yaptın diye soru sorarsa,
"İnternette buna benzer şeyler yapıyorlar ve herkes eğleniyor gibiydi, bunun kötü bir şey olacağını düşünemedim, özür dilerim" de ve konu kapansın.

Unutma, hata her zaman herkes tarafından yapılabilir ama sadece hatasını fark eden kazanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı