6 Şubat depreminin birinci yıl dönümü

Arkadaşlar bugün 6 şubatın 1. yılına girdik, ben de bir depremzede olarak şunları söylemek isterim: Depremde şehit olanlara Allah'tan rahmet diliyorum, inşallah ülkemiz böyle büyük bir daha yaşamaz, benim de evim yıkıldı, Allah'a şükür şimdi durumumuz iyi.

Sinirleri bozmak istemem ama yakın vakitteki İstanbul depremini yaşayacağız ve bu depremin en az 100 katı yıkıcı olacak. Olmayan ekonominin %75'i çökecek.

Sinirleri bozmak istemem ama yakın vakitteki İstanbul depremini yaşayacağız ve bu depremin en az 100 katı yıkıcı olacak. Olmayan ekonominin %75'i çökecek.

Bunu yıllardır biliyoruz, muhteşem başkanımız ise hiçbir şey yapmamaya ısrarlı tabii ki.

O geceyi yaşayan birisi olarak cidden çok kötü bir geceydi. Herkes duvardan duvara çarparken arabanın anahtarını kapıp güvenli bir yere çektim ve annemleri arabaya aldım. Allah'a şükürler olsun ki evimiz boya çatlağı aldı sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
O geceyi yaşayan birisi olarak cidden çok kötü bir geceydi. Herkes duvardan duvara çarparken arabanın anahtarını kapıp güvenli bir yere çektim ve annemleri arabaya aldım. Allah'a şükürler olsun ki evimiz boya çatlağı aldı sadece.

Öyle demezeniz iyi olur, Onlarda'da bir can var.

Evet çok iyi hatırlıyorum kalktığımda annemle babam konuşuyordu televizyon açıktı bende dedim ne oldu acaba girdim Instagram baktım deprem olmuş ölüm sayısı artıyor da artıyor kaç gün uyuyamadım.

Şu anda bile çadırda kalanlar var.

Geri
Yukarı