6 yaşındaki çocuk eve geldi ve oyun istiyor

• Konuyu başlatan myu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğu dünyaya sen getirmediysen herhangi bir sorumluluğun bulunmuyor, üzülüp üzülmemesi seni ilgilendirmez. Çocuğun anne babasına çocuklarına sahip çıkmaları gerektiğini, çocuğa cihazı kullanmasına izin vermediğini söyle.

İşte ailemin komuşu annemde kızar. Bu konuyu onlarla konuştum, annem boş ver oynasın dedi. diyecek bişey kalmadı

Ailesiyle konuşun, "arada bir gelirse sorun olmaz, oyun açarım, onunla ilgilenirim fakat genelde meşgul oluyorum" deyin. Çocuğun ağlaması önemli değil, biraz azarlayın. Onun geleceği için azarlayın, ileride bu çocuk zam almayınca ağlayıp çözemeyecek ya...

Aynen öyle. Çok da bağımlı olmuş.

Kardeşim asla o çocuğu kırma. Bak şımart demiyorum ama kırma. Ukde kalmasın içinde. En fazla ne olabilir konsol bu sonuçta. Bırak oynasın. Hem büyüdüğüde seni asla unutmayacak. ilk oyunlara bi abi vardı onun konsolunda oynayarak başladım diyecek en azından. Ben küçükken oyun oynatan o abiye burdan selamlar. Hala anarım kendisini. Silkroad oynuyordu kendisi o zamanlar. Ben gta vice city den çıkıp silkroadın kısayolunu yanlışlıkla silmiştim. Gerçekten oyunu sildiğimi sanıp ne ağlamıştım ama 😂 umarım iyi yerlerdesindir barış abi

Nedir bu çocuklardan çektiğimiz, az önce bir akrabam küçük çocuklarını bakmamak için bize bıraktı, tüm rahatsızlığı biz çektik. Ailem de perişan oldu, fakat hiçbir şey demiyorlar, hatta sinirlerini bazen benden çıkarıyorlar.

• Beğen
İfadeler: myu
Cihaz sana aitse annenin bir şey demesine bakma, benim cihazım ve izin vermiyorum de. Cihaz senin değilse sahibinin dediğini uygula.

Kardeşim asla o çocuğu kırma. Bak şımart demiyorum ama kırma. Ukde kalmasın içinde. En fazla ne olabilir konsol bu sonuçta. Bırak oynasın. Hem büyüdüğüde seni asla unutmayacak. ilk oyunlara bi abi vardı onun konsolunda oynayarak başladım diyecek en azından. Ben küçükken oyun oynayan o abiye burdan selamlar. Hala anarım kendisini. Silkroad oynuyordu kendisi o zamanlar. Ben gta vice city den çıkıp silkroadın kısayolunu silmiştim. Gerçekten oyunu sildiğimi sanıp ne ağlamıştım ama 😂 umarım iyi yerlerdesindir barış abi(komşumuzun oğluydu ve benden 10-12 yaş büyüktü)
😀 😀

Cihaz sana aitse annenin bir şey demesine bakma, benim cihazım ve izin vermiyorum de. Cihaz senin değilse sahibinin dediğini uygula.
Uygularım, Benim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı