60.000TL oyun bilgisayarı önerisi

Hertz değeri ne kadar yüksek olsa da sonuçta 1080P çözünürlük kalan bütçeyle toplanacak sistem için çok düşük tercih olur. Monitör seçimin baştan yanlış.
Monitör tavsiyen nedir?

Kontrol edip yorumlarmısınız arkadaşlar :)

Full ROG hocam. Tam 50k.

Full ROG hocam.
Rog takıntınız varsa kullanın ama yoksa daha verimli parçalar mevcut. Böyle bir takıntınız yoksa full Rog diye uğraşmak saçma olur.

Full ROG hocam. Tam 50k.

Tüm listeleri tek kalemde bir yerden almak istiyorum fakat bulamıyorum anakart(Dark) modelini (İtopya-qp-Sinerji) vsvs toplayabilir misin dostum?

https://www.itopya.com/asus-rog-cro...x570-4800mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-atx-anakart/

bu nasıl olur?
Rog takıntınız varsa kullanın ama yoksa daha verimli parçalar mevcut. Böyle bir takıntınız yoksa full Rog diye uğraşmak saçma olur.
sizin tavsiyeniz listeniz nedir

Son düzenleme:
Ne alaka dostum? Elime ne geçmiş olacak? 20.000TL mi almak zorundayım o zaman mı siz inanacaksınız? 60.000TL sana göre yüksek olabilir bana göre değil. Bugün ekran kartı fiyati 25-30k arası 10bintl monitör 5-6k anakart 3K RAM vsvs. 60k benim istediğim sistem tutuyor psikolojiniz mi bozuk anlamak zor açıkçası.
Dostum biraz sakin :D Bu konuların çoğu trol olabiliyor. Sizin maddi durumunuzu nereden bileyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı