60 bin TL oyun sistemi toplama

Bütçe
60.000

MRTGKTG

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba .bu forumda yeniyim ve dediğim gibi bir oyun bilgisayarı toplamak / almak istiyorum .bütçem maksimum 60.000 TL
İçinde olmasını istediğim ana parçalar;
-RTX 4070.
-Intel i7 / AMD Ryzen 7
-32 GB RAM.
-1 TB SSD.
Ve bunların darboğaz yapmamasını istiyorum bana yardımcı olabilecek arkadaşların fikirlerini bekliyorum. Teşekkürler.

Merhaba. Bu forumda yeniyim ve dediğim gibi bir oyun bilgisayarı toplamak / almak istiyorum. Bütçem maksimum 60.000 TL.
-RTX 4070.
-Intel i7 / AMD Ryzen 7
-32 GB RAM.
-1 TB SSD.
Ve bunların darboğaz yapmamasını istiyorum bana yardımcı olabilecek arkadaşların fikirlerini bekliyorum. Teşekkürler.

Sadece kasa ise.
Bu sistemde ekran kartini 4070 Ti S, islemciyi 7800x3D yapip alabilrisin.

Sadece kasa ise.
Bu sistemde ekran kartini 4070 Ti S, islemciyi 7800x3D yapip alabilrisin.

Teşekkürler peki Bir monitör öneriniz var mı çünkü monitörüm de yok genelde simülasyon oyunları oynuyorum büyük bi monitör güzel olur yani rekabetçi oyunları çok oynamıyorum teşekkürler

Merhaba .bu forumda yeniyim ve dediğim gibi bir oyun bilgisayarı toplamak / almak istiyorum .bütçem maksimum 60.000 TL
-RTX 4070.
-Intel i7 / AMD Ryzen 7
-32 GB RAM.
-1 TB SSD.
Monitör dahil bütçe maksimum kaç hocam ?

Teşekkürler peki bir monitör öneriniz var mı çünkü monitörüm de yok genelde simülasyon oyunları oynuyorum büyük bir monitör güzel olur yani rekabetçi oyunları çok oynamıyorum teşekkürler.

2K 27 inch ya da 32 inch cok guzel olur. Ancak 60K'ya monitor dahilse islemciyi kismalisiniz. Ekran kartiniz ile 7500F'te uyumludur dert etmeyin.

Ya aslında monitör dahil diye düşünmüştüm yazmamışım onu

Tamamdır teşekkür ediyorum
Arkadaşın attığı sistemi görseldeki gibi özelleştirip monitör şunu alabilirsiniz.
Soğutucu olarak şunu alabilirsiniz
Veya bütçe varsa sistemden 1500TL ye Peerless Assassin alabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1713377118623.png
    1713377118623.png
    63 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı