60 derece ekran kartı için zararlı mı?

60 derece normal bir derece.
Ben 15 derece yani düşük sıcaklık zarar eder mi diye yazmıştım, başlığı değiştirmişler, 60 yapmışlar. Bunların taban sıcaklığı oluyor ya bi de çalışması için, işlemci belli bi ısıya ulaşmadan çalışmıyor mesela. Aynı durum ekran kartı için de geçerli mi ?

Ben 15 derece yani düşük sıcaklık zarar eder mi diye yazmıştım, başlığı değiştirmişler, 60 yapmışlar. Bunların taban sıcaklığı oluyor ya bir de çalışması için, işlemci belli bir ısıya ulaşmadan çalışmıyor mesela. Aynı durum ekran kartı için de geçerli mi?

Hocam 15 derece sıkıntı fazla soğuk ekran kartına zarar diye biliyorum en az 30 derece olsun boşta isterseniz 34 35 dereceye düşene kadar fanları çalıştırın düşünce fanları durdurun.

Taban sıcaklığını daha önce duymamıştım kusura bakmayın onu bilmiyorum.

Hocam 15 derece sıkıntı fazla soğuk ekran kartına zarar diye biliyorum en az 30 derece olsun boşta isterseniz 34 35 dereceye düşene kadar fanları çalıştırın düşünce fanları durdurun.

Taban sıcaklığını daha önce duymamıştım kusura bakmayın onu bilmiyorum.
Hocam sıkıntı şu benim ekran kartında ısındıkça devir arttığı için hava akımı sesi geliyor ve bu ses beni rahatsız ediyor. Ben de fan sessizleşsin diye kendim %50 ayar yaptım. Ondan dolayı fan boşta da dönüyor ve haliyle 15 - 20 derece arası geziyor boşta. Bu düşük ısı zarar verir mi karta ? sorum o

Hocam sıkıntı şu benim ekran kartında ısındıkça devir arttığı için hava akımı sesi geliyor ve bu ses beni rahatsız ediyor. Ben de fan sessizleşsin diye kendim %50 ayar yaptım. Ondan dolayı fan boşta da dönüyor ve haliyle 15 - 20 derece arası geziyor boşta. Bu düşük ısı zarar verir mi karta? Sorum o.

Evet düşük derece ekran kartına zararlıdır hocam oyundayken fan ayarlarını açın oyundan çıkınca otomatiğe alın.

Geri
Yukarı