60 MBps İnternet Dakikada 30 MB İndirme Hızı Sorunu

Cezam yüzünden yazamadım, kusura bakmayın. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Lakin sorun devam etmekte. IDM indirip onunla deneyeceğim. Ayrıca Steam üzerinde bu sorunun yaşanmadığını fark ettim.
Adsız.png

Müşteri hizmetleriyle görüşmedim. Yani sorunu sadece tarayıcılar üzerinde yaşıyorum. Onlara ne gibi bir ithamda bulunabilirim ki... Resimdeki CS: GO güncellemesi 1 buçuk dakika sürdü. Yani saniyede 10 MB hızla indirmişim. Ama tarayıcı üzerinde bu hızın en fazla 5'te 1'ine ulaşabiliyorum.
Umarım kendimi daha iyi ifade edebilmişimdir. F klavye üzerinde Q olarak yazıyorum. :cool:

Steam'den görüldüğü gibi sıkıntı internetinizden değil, tarayıcınızdan kaynaklı bir problem. Disk kullanımı da tavan yapmış. Silip tekrar yükleyin bir. Bir de Opera gibi farklı tarayıcılardan deneyin sonuç gene aynı mı bakalım.

Steam'den görüldüğü gibi sıkıntı internetinizden değil, tarayıcınızdan kaynaklı bir problem. Disk kullanımı da tavan yapmış. Silip tekrar yükleyin bir. Bir de Opera gibi farklı tarayıcılardan deneyin sonuç gene aynı mı bakalım.
Chrome'u sıfırladım. Sonuç bu:
Adsız2.png

Tam olarak stabil çalışmıyor ama işe yaradı. En az 20 MB/sn, en fazla 54 MB/sn gördüm indirme sırasında. Bakalım zamanla ne gibi değişiklikler olacak. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı