%60 mekanik klavye önerisi

Weyoliga

Centipat
Daha fazla  
2 tane klavye bakıyorum aşağıya linkini koyacağım. Aşağıdaki klavyeler iyi midir sizce uzun vadede tuş bozukluğu yapar mı? Ya da aranızdan satın almış olan var mıdır?

%60'lık mekanik oyuncu klavye öneriniz varsa beklerim.

Hocam böyle klavyelerde genelde hemen sorun çıkıyor ben olsam bulaşmazdım ve bütçeniz nedir?

2 tane klavye bakıyorum aşağıya linkini koyacağım. Aşağıdaki klavyeler iyi midir sizce uzun vadede tuş bozukluğu yapar mı? Ya da aranızdan satın almış olan var mıdır?

1. Daha iyi sanki

Hocam böyle klavyelerde genelde hemen sorun çıkıyor ben olsam bulaşmazdım ve bütçeniz nedir?

800 lira bütçem var mekanik olsa daha iyi olur ama membranlara da açığım.

Bilmiyorum hocam birisi seviyor birisi gömüyor bir tane moderatör 2. klavyeyi çok sevdiğini belirtmişti bana.

İlk attığınızı bende alacağım incelemeler gayet iyi bence hiçbir sorun çıkarmaz

İlk attığınızı bende alacağım incelemeler gayet iyi bence hiçbir sorun çıkarmaz.

İnşallah hocam bende düşünüyorum ama kararsızım bir andan.

Siz bilirsiniz bence 800TL'ye çok daha iyisi vardır.

Hocam 780 liraya mı ne James Donkey 619s vardı ama küçük bir klavye istediğimden dolayı vazgeçtim.

Bende 1.'yi almayı düşünüyorum, inşallah anti-ghosting çalışır. Alan arkadaşlar yardımcı olursa aynı anda kaç tuşa basılanabiliyorki acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı