60 $ Oyuncu Kulaklığı

Peki ses kartı kaliteye çok etki eder mi ? Ayrıca usb'li modeli daha pahalı gördüğüm kadarıyla. Ayrıca sizce de mikrofon kapatma gibi bir özelliğin olmaması eksi değil mi ?

Kesinlikle eksi, ama yapacak bir şey yok. Zaten hep tartışma konusu olmuştur büyük firmaların düşük fiyatlı ürünler üretme başarısı. Forumda da konu açmıştım Sentey vs Razer tarzında. Sentey'i 35 $'a alabiliyordum ve üzerinde mikrofon kapatma, ses açıp kısma tuşlarının hepsi vardı. Konu performans olunca bilindik markadan şaşmak istemiyorsunuz ve 'mikrofon kapatması da olmasın' diyorsunuz.

Ama SteelSeries'de gayet başarılı bir marka. Ve saydığımız özelliklerin bulunması da Razer'e karşı büyük bir üstünlük. Kararsız kaldım.

Benim Razer'ı almamın sebebi tam fiyat farkını hatırlamıyorum ama daha ucuz olmasıydı. Fiyatlar ne durum da şuan bilmiyorum ama farkı verebiliyorsanız SteelSeries alın. Kaliteleri aynı olmasına rağmen benzer fiyata o tuşları sunması büyük lütuf bence.

SteelSeries'le aşağı yukarı aynı fiyattalar. Kararım şuan SteelSeries tarafında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı