600-700 TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
600-700

osmanmengucek123

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da olduğu gibi 600-700 TL bandında kulaklık arıyorum. Biliyorum bütçem çok düşük bana şu kadar arttır şunu al falan demeyin. Biraz baktım şimdilik James Donkey 710, Gamepower voldon ve Gamepower kugon arasında kaldım. Bu kulaklıklar iyi midir, alınır mı? Ya da bu bütçe bandında daha iyileri var mıdır söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bu fiyat skalasında onlarca farklı kulaklık varken her yerde bu kulaklık öneriliyor yani bunu diğerlerinden ayıran özellik nedir?

Neden bu fiyat skalasında onlarca farklı kulaklık varken her yerde bu kulaklık öneriliyor yani bunu diğerlerinden ayıran özellik nedir?

USB girisli, RGB, guzel ses ve mikrofon; fiyatina gore.

Bundan başka seçenekler var mı önerebileceğiniz?

Alternatif olarak hemen bu öneriliyor bundan başka da yok sanırım bu fiyat skalasında :)

Ayrıca 7.1 değil diyorlar bu kulaklık için yani bu fiyata 7.1 bir kulaklık almak daha mantıklı olmaz mı hocam?

ben de kulaklık bakıyorum bir süredir, genel olarak konularda ilk h2002p sonra h2016d, corsair h50 ve razer blackshark v2 x kulaklıklar öneriliyor fiyata göre. Ben de kategorideki konuları araştırdım bu forumda önerilen kulaklıklar bunlar genel olarak alternatif arada 1 2 çıkarsa anca.

Alternatif olarak hemen bu öneriliyor bundan başka da yok sanırım bu fiyat skalasında :)

Ayrıca 7.1 değil diyorlar bu kulaklık için yani bu fiyata 7.1 bir kulaklık almak daha mantıklı olmaz mı hocam?

Sanal 7.1 şov.

Peki jbl quantum 100 nasıldır? fiyatı da gayet uygun kalitesi sesi mikrofonu iyi diyorlar yorumlarını inceleme videolarını da izledim. alınır mı alınmazsa sebebi nedir?

özellikleri:
bağlantısı 3.5mm jak yani usb değil
hafızalı kulaklık padleri
40mm sürücüler
120cm kablosu ve çıkarılabilir mikrofonu
220gram ağırlık
bildiğim kadarıyla 7.1 özelliği yok

Son düzenleme:

Geri
Yukarı