600 TL Klavye Önerisi

Klavye size tahminen 750 TL gibi fiyata gelecek. O markayı bilmiyorum ve Çinli bir marka büyük ihtimal. Ben olsam Alienware alıp yoluma bakardım.

İstediğim bütün özellikler var Alienware'de ama okulumdaki klavyeler ingilizce, kod yazarken sürekli klavye tuş dizilimi değişsin istemiyorum açıkçası :/ O yüzden Razer Ornata V2'lere baktım ama membranlar onlar da
Bütçeyi biraz aşağı indirmek için Hydra R6 blue switch önerecektim , üst komşularınız bile duyabilir. O yüzden önermiyorum.

Red Switchli Hydra R6 var sizce o alınır mı ?

İstediğim bütün özellikler var Alienware'de ama okulumdaki klavyeler ingilizce, kod yazarken sürekli klavye tuş dizilimi değişsin istemiyorum açıkçası :/ O yüzden Razer Ornata V2'lere baktım ama membranlar onlar da

Dediğim gibi Rampage, Gamepower gibi markaların ürünleri alınmaz. Bazıları 2-3 ay kullanır hemen bozulur bazıların kullandığı klavyeyi 1-3 yıl dayanır bozulur. Maksimum çıkabileceğiniz bütçe nedir?

Tamam Rampage alınmaz.

Daha sessiz olur tabii yukarda arkadaş paylaşmış zaten seslerini , kullanım açısından ben bir sorununu görmedim şu ana kadar. Birazcık da ses topuzu aklımı çeldi diyebilirim. Yukardaki klavye önerileri iyidir, birazcık ucuza kapatayım dersen bunu alabilirsin BENCE.

Banggood'dan atılan Akko çok hoş gözüküyor, ah canım vatanımda yok , olsa da kim bilir ne kadar.

700-750, eve giderken de minibüse binmem artık bu sefer 😂
Bu klavyeyi öneririm. Her dediğinize uyuyor fakat tek eksisi var RGB değil. Mekanik hisli yazıyor fakat kendi sitesinde ve diğer sitelerde mekanik yazıyor. Yani mekanik bir klavye ve kırmızı anahtarlar kullanıyor.

Attığın Akko veya Snowfox Kemove 61 alabilirsin. Bunların ikisi bu bütçede bulacağın klavyelerden 2 kat daha iyi.

Attığın Akko veya Snowfox Kemove 61 alabilirsin. Bunların ikisi bu bütçede bulacağın klavyelerden 2 kat daha iyi.

Teşekkürler ancak farklı switch seçenekleri var. Gateron,Kaihl,Cherry MX gibi hangisini almak daha mantıklı olur 150şer lira var fark var gateron veya Kaihl alırsam bütçe içerisinde kalabileceğim.

Teşekkürler ancak farklı switch seçenekleri var. Gateron,Kaihl,Cherry MX gibi hangisini almak daha mantıklı olur 150şer lira var fark var gateron veya Kaihl alırsam bütçe içerisinde kalabileceğim.
Hocam bence Çin'den almak yerine Alienware Pro AW768 alın keyfinize bakın. Eğer Çin'den alacaksanız Cherry MX anahtar seçin.

Geri
Yukarı