600 TL Kulaklık Önerisi

Xaxvo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
IT Personeli
Profil Kapağı
1524839735
Evet arkadaşlar tekrar karşınızdayım. Malum maaş günü geliyor ve bir ekipman almak için daha bütçe ayırdım. Maksimum 600 TL bütçem var. FPS (Ses kasmak çok önemli benim için) oyunları ve A.C gibi oyunları oynuyorum. Bütün bütçeyi de kullanabilirim kullanmaya bilirim de. Önerilerinizi bekliyorum. :)

Ayrıca sahibinden üzerinde yurt dışı ürünü sıfır Corsair HS70 450-500 Lira civarı satanlar olabiliyor.

Evet arkadaşlar tekrar karşınızdayım. Malum maaş günü geliyor ve bir ekipman almak için daha bütçe ayırdım. Maksimum 600 TL bütçem var. FPS (Ses kasmak çok önemli benim için) oyunları ve A.C gibi oyunları oynuyorum. Bütün bütçeyi de kullanabilirim kullanmaya bilirim de. Önerilerinizi bekliyorum. :)

Yakın zamanda Hyperx Cloud 2 satın aldım. Csgo Pubg Warface vb bir çok Fps oyunda kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda asla kafa ağrıtmıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı