Bütçe
600 TL

Arthur_ Morgan

Hectopat
Normalde aklımda Redragon K555 vardı. Ama bütçeyi biraz arttırdım. Yine Redragon mu bakmalıyım yoksa daha kaliteli markalar var mı? Blue Switch istiyorum fakat olmasa da olur. Her türlü mekanik klavye önerisine açığım.

İkiside blue switch. Ayrıca Redragon gayet iyi bir marka. Kendim K552-R modelini kullanıyorum, kalitesini hissettiriyor.

İkiside blue switch. Ayrıca Redragon gayet iyi bir marka. Kendim K552-R modelini kullanıyorum, kalitesini hissettiriyor.
Redragon K586 Brahma veya Redragon K580 Vata öneririm.
Bazı satıcılar başlığa RGB yazıp rainbow gönderiyomuş sanırım bu RGB rainbow farkı ne oluyor biliyomusunuz acaba?

RGB bir tuşun farklı renklerde yanması,
Rainbow ise bir tuşun sadece 1 renk yanması.
Yani RGB de bütün tuşlar farklı renklerde ışık verebiliyor. Rainbow da ise bütün tuşlar sadece belirtilmiş 1 renkte ışık veriyor.
Sanırım K586 ve K580 Vata da rainbow modelleri bulunmuyor. Ama almadan satıcıya sorun derim.

RGB bir tuşun farklı renklerde yanması,
Rainbow ise bir tuşun sadece 1 renk yanması.
Yani RGB de bütün tuşlar farklı renklerde ışık verebiliyor. Rainbow da ise bütün tuşlar sadece belirtilmiş 1 renkte ışık veriyor.
Sanırım K586 ve K580 VA'ta da Rainbow modelleri bulunmuyor. Ama almadan satıcıya sorun derim.

Teşekkürler. Farklı renk modu olanlar RGB mi oluyor yani?

Teşekkürler. Farklı renk modu olanlar RGB mi oluyor yani?
İnternetten bakarsanız görsellerle anlatıldığı için hemen anlarsınız. RGB ve Rainbow da da farklı modlar var. RGB de pavyon gibi hocam her renk yanar bir tuşta. Rainbow da ise her tuş fabrikadan belirtilmiş 1 renkte yanar sadece.
Mesela gönderdiğim görselde ki klavya Rainbow. Satıcı belirtmiş ve dikkat ederseniz her sıra sadece 1 renkte yanıyor. Bu klavyenin farklı modları olsa da o tuşlar farklı renk yanamaz.

Dosya Ekleri

• IMG_20210728_030026.jpg
    IMG_20210728_030026.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 39
İnternetten bakarsanız görsellerle anlatıldığı için hemen anlarsınız. RGB ve Rainbow da da farklı modlar var. RGB de pavyon gibi hocam her renk yanar bir tuşta. Rainbow da ise her tuş fabrikadan belirtilmiş 1 renkte yanar sadece.
Mesela gönderdiğim görselde ki klavya Rainbow. Satıcı belirtmiş ve dikkat ederseniz her sıra sadece 1 renkte yanıyor. Bu klavyenin farklı modları olsa da o tuşlar farklı renk yanamaz.

Hocam böyle bir klavye var nasıldır bu? K586 yerine alınabilir mi?

Hocam böyle bir klavye var nasıldır bu? K586 yerine alınabilir mi?
Hocam klavye güzel ama benim görüşüm alamaz. Bloody markası mouse'ta çok iyi önde bir marka(Klavye güzel olabilir benim o ürünle ilgili bir bilgim yok). Redragon ise klavyede önde olan bir marka. Ben olsam redragon alırdım.

Geri
Yukarı