600 TL mouse önerisi

Bütçe
600-700

OğuzAmaFakir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir mouse arayışındayım. Tutuş stilim genel olarak palm grip diyebilirim. Ellerimde ortalama veya büyük olduğunu söyleyebilirim küçük fareleri almayacağım.

G102,
G203,
Rival 3, (birçok kullanıcı lod sorunu olduğunu belirtmiş. Güzel fakat kullanımı ne kadar etkiler bilmiyorum.)
Razer Viper Mini,
Razer DeathAdder v2,
Razer DeathAdder V2 Mini,
Corsair Katar Pro,
Corsair sabre Pro,

Bu modellerin arasında kaldım. Ve başka model önerilerine de açığım. Alınca uzun ömürlü olacak bir mouse arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir mouse arayışındayım. Tutuş stilim genel olarak palm grip diyebilirim. Ellerimde ortalama veya büyük olduğunu söyleyebilirim küçük fareleri almayacağım.

G102,
G203,
Rival 3, (birçok kullanıcı lod sorunu olduğunu belirtmiş. Güzel fakat kullanımı ne kadar etkiler bilmiyorum.)
Razer Viper Mini,
Razer DeathAdder v2,
Corsair Katar Pro,
Corsair sabre Pro,

Bu modellerin arasında kaldım. Ve başka model önerilerine de açığım. Alınca uzun ömürlü olacak bir mouse arıyorum.
Deathadder V2 mini var bende sol tuş da basınca yay gibi hissiyat veriyor sağ tık hissiyatı oyleki.cok.iyi viper mini dede yaşadım bu sorunu rival 3 al

G102,
G203,
Razer Viper Mini,
Razer DeathAdder v2,
Corsair Katar Pro,
Corsair sabre Pro,

Razer Viper Mini kesinlikle.

DA V2 ve DA V2 Mini. Ekstra olarak bunlara da bakılabilir:

Bu konumu incelemeni öneriyorum. @JakerT4 hocam ile beraber hazırladım ve yeni dosyayı sunacağız.

Önerileriniz için çok teşekkürler inceleyeceğim.
DA V2 ve DA V2 Mini. Ekstra olarak bunlara da bakılabilir:

Bu konumu incelemeni öneriyorum. @JakerT4 hocam ile beraber hazırladım ve yeni dosyayı sunacağız.

Katar modelini almayın. XT sürümüyle sorunlar yaşadım ve küçük bir mouse.

Zaten tipini de beğenmedim ya almayacağım onu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı