600 TL PSU önerisi

High Power Gold modeli çok iyi. Aldığınız ürünün de revizyonlu modeli çıktı, gayet güzel.
Revizyonlu;

Gold;
Element Br yi bi tekrar düşünücem hocam. Biraz daha öneriler bekliyim. :)
PSU tamamen şans işi olabilir bazen. Stokta 1 adet kalmışken bu ürünü kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum. Satıcı da Amazon olacağı için hiçbir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Hatta Teknobiyotik'te indirime girmiş. Tabii orayı satıcı olarak tercih ederseniz.

Araştırmaya aldım hocam PSU'yu bakacağım kullanım tecrübelerine.

Herkes önyargı ile bakabilir ama biraz araştırma yapan, bilen kişi bu önerimi marka olarak değil de model olarak önerdiğimi anlar;
Everest Rampage Etx-750-1, Gaming Güç Kaynağı, 750W, 80 Plus Gold Aktif Pfc, 12Cm Fan: Amazon.com.tr PSU Tier List'te bile görebildiğimiz güzel bir model. Üretimi Everest tarafından yapılmıyor, SAMA Forza modeli aslında ama ülkeye Everest getirdi. Mesajlarım yardımcı olduysa beğenebilirsiniz :)

Herkes önyargı ile bakabilir ama biraz araştırma yapan, bilen kişi bu önerimi marka olarak değil de model olarak önerdiğimi anlar;
Everest Rampage Etx-750-1, Gaming Güç Kaynağı, 750W, 80 Plus Gold Aktif Pfc, 12Cm Fan: Amazon.com.tr PSU tier List'te bile görebildiğimiz güzel bir model. Üretimi Everest tarafından yapılmıyor, sama Forza modeli aslında ama ülkeye Everest getirdi. Mesajlarım yardımcı olduysa beğenebilirsiniz :)

Biraz korkutucu ama kullanıcı yorumlarına bakmak lazım. :D

Biraz korkutucu ama kullanıcı yorumlarına bakmak lazım. :D
PSU Tier List'te görünce çok şaşırdım, sonra asıl modeli öğrenince güvenilir geldi açıkçası. Aerocool Cylon kullanıyorum ama bozulur ise direkt alacağım, tabii siz kesin alın demiyorum. Ben merak ediyorum :)

@Sylveon hatırlatmasak kimse bilmiyor, ne yapalım :D Sizin 9K beğeniniz var, biz 6K'dayız.

COUGAR CGR-STX-700 700W 80 PLUS GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Cougar kalitesi...

PSU tier List'te görünce çok şaşırdım, sonra asıl modeli öğrenince güvenilir geldi açıkçası. Aerocool cylon kullanıyorum ama bozulur ise direkt alacağım, tabii siz kesin alın demiyorum. Ben merak ediyorum :)

@Sylveon hatırlatmasak kimse bilmiyor, ne yapalım :D sizin 9K beğeniniz var, biz 6K'dayız.

Yani bende merak ettiğim parçaları almayı severim ama şu anlık o ruh halinde pek değilim hocam oyunlarda anlık resetler yedikten sonra. :D

PSU Tier List'te görünce çok şaşırdım, sonra asıl modeli öğrenince güvenilir geldi açıkçası. Aerocool Cylon kullanıyorum ama bozulur ise direkt alacağım, tabii siz kesin alın demiyorum. Ben merak ediyorum :)
Asıl konusunu atayım:

Oranlara baksaydın keşke:

Sizin: 6461 mesaj, 6117 beğeni.
Benim: 13711 mesaj, 9141 beğeni.

Asıl konusunu atayım:

Oranlara baksaydın keşke:

Sizin: 6461 mesaj, 6117 beğeni.
Benim: 13711 mesaj, 9141 beğeni.
Konu için teşekkür ederim, genelde yabancı kaynak bulduğum için atmak istemedim. Siz daha çok yardımcı olan birisiniz, benim beğenilerin çoğu şaklabanlıktan geldi. Fiyatlara bakmadığım için sistem toplama kısımlarına da girmiyorum ama sizin her konuda bilginiz var maşallah :)

PSU tier List'te görünce çok şaşırdım, sonra asıl modeli öğrenince güvenilir geldi açıkçası. Aerocool cylon kullanıyorum ama bozulur ise direkt alacağım, tabii siz kesin alın demiyorum. Ben merak ediyorum :)

@Sylveon hatırlatmasak kimse bilmiyor, ne yapalım :D sizin 9K beğeniniz var, biz 6K'dayız.

COUGAR CGR-STX-700 700W 80 PLUS GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Cougar kalitesi...

Hocam VS650 ve High Power GD 600W Gold arasında çok kaldım. Corsair yılların bilinen markası eskiden VS450'yi 6 sene kullanmıştım, 2018 versiyonlarında tüm sıkıntılar fan sesleri giderildi demişler tier5 listesindede mevcut. Diğer yandan Gold bir PSU ama pek güzel tecrübe yaşamadığım bir marka. Sizce hangisine yatırım yapmak daha mantıklı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı