600 TL'ye kablosuz oyun faresi önerisi

Yusuf Emirrr

Hectopat
Merhaba, maksimum 600-700 lira arası kablosuz fare arıyorum. Şu an kullandığım biraz küçük geliyor. Logitech G102 kullanıyorum. G102'nin bir tık büyüğü olursa iyi olur. Pençe şeklinde kullanıyorum genelde.

@Yusuf Emirrr

Fury Z kullanıyorum, G305'ten birazcık daha büyük (Çok farkı yok, uzunluk olarak 12cm). Claw için birebir. Özellikleri de gayet iyi.

Prime Wireless'ta baya düşmüş, bu fiyata güzel bence:

Merhaba, maksimum 600-700 lira arası kablosuz fare arıyorum. Şu an kullandığım biraz küçük geliyor. Logitech G102 kullanıyorum. G102'nin bir tık büyüğü olursa iyi olur. Pençe şeklinde kullanıyorum genelde.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Yusuf Emirrr

Fury Z kullanıyorum, G305'ten birazcık daha büyük (çok farkı yok, uzunluk olarak 12cm). Claw için birebir. Özellikleri de gayet iyi.

Prime Wireless'ta bayağı düşmüş, bu fiyata güzel bence:

Bu G102'den büyük değil mi G102 bana küçük geliyor bir de pençe şeklinde tutuyorum uygun mudur?
Bu G102'den büyük değil mi G102 bana küçük geliyor bir de pençe şeklinde tutuyorum uygun mudur?

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Claw ve fingertip tarzı kullanıyorum el ölçümde 19-10

Son düzenleme:

Claw ve fingertip tarzı kullanıyorum el ölçümde 19-10

Attığım farelere bakabilirsin.

Geri
Yukarı