600 TL'ye Zowie mouse önerisi

Bütçe
600

Kerem G

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben kendime mouse almışken arkadaşımın da doğum günü yakınken ona sürpriz bir mouse almak istiyorum. O da benim gibi DeathAdder mouse kullanıyordu ama o V2 yerine Zowie mouse istiyor. Ne önerebilirsiniz? Ben ZA12-BYE ve S2'ye baktım ama bu konu hakkında bilgisi olanlardan da fikir almak isterim. Kendisi hybrid tutuyor galiba.

Zowie mouseler artık önerilmiyor. Hakkında bir konu açmıştım.
@TÇB Size daha iyi bir öneri yapar.

Sensei Ten al, Zowie'nin havası söndü.

Zowie mouseler artık önerilmiyor. Hakkında bir konu açmıştım.
@TÇB size daha iyi bir öneri yapar.

Teşekkürler :)

Merhaba Kerem,

Hangi modeli alacağın tamamen el boyutuna ve tutuş şekline bağlı. Bu noktada denemeden model önermek zor.

Lakin aşağıda paylaşacağım uygulamamızı kullanarak modellerimizi boyut ve şekil olarak karşılaştırabilirsin;

Umarız yardımcı olmuştur.

Sağlıklı günler dileriz.

Merhaba kerem,

Hangi modeli alacağın tamamen el boyutuna ve tutuş şekline bağlı. Bu noktada denemeden model önermek zor.

Lakin aşağıda paylaşacağım uygulamamızı kullanarak modellerimizi boyut ve şekil olarak karşılaştırabilirsin;

Sağlıklı günler dileriz.

Merhaba Zowie farelerinin yeni modelleri gelecek mi yoksa bir ürün piyasaya sürmeyi düşünmüyorlar mı?

Merhaba kerem,

Sağlıklı günler dileriz.

Merhaba geri dönüşünüz için teşekkür ederim sitenize baktım ve yüksek ihtimalle za serisini almayı düşünüyorum.

Merhaba Zowie farelerinin yeni modelleri gelecek mi yoksa bir ürün piyasaya sürmeyi düşünmüyorlar mı?

Merhaba,

Yaz ayları ve sonrası için planlarımız var, lakin şimdilik aramızda kalsın olur mu :)

Merhaba geri dönüşünüz için teşekkür ederim sitenize baktım ve yüksek ihtimalle za serisini almayı düşünüyorum.
Merhaba Kerem,

Umarım memnun kalırsın :)

Umarım za serisinin kablosuz versiyonu gelir o kadar umutsuzumki ZA12'yi 3D olarak yazdırıp G305 faresinin PCB'sini içine koymayı bile düşündüm.

Kanka eğer şaka yapmıyorsan bence biraz da fazla paran varsa direkt za 12'yi al içindeki her şeyi söküp öyle içine G305i koy çünkü 3D bastırınca sıkıntı çıkarabilir.

Geri
Yukarı