6000 TL ekipman tavsiyesi

Bütçe
6000
Klavye

Kendim de kullanıyorum ve memnunum kesinlikle öneririm. Normalde 2000 TL gibi bir fiyatı var şuan indirimdeyken kaçırmayın derim.

Kulaklık

Size Cloud 2 önerirdim ancak mikrofonu o kadar iyi değil standart bir mikrofonu var ve müzik performansı iyi değil tamamen fps oyunları için diyebilirim o yüzden önermedim. G Pro X mikrofonu kaliteli ve bir nebze de olsa müzik açısından tatmin edecektir.

Mouse

G502 çok kötü bir mouse kesinlikle kullanılmaz. Özellikle tekrar aynısı alınmaz büyük hata olur belirteyim. Şuan piyasadaki en iyi kablosuz iki modeli öneriyorum. Tercih sizin. Ben Superlight kullanıyorum ve memnunum.

K70 klavyeyi önceden çok beğeniyordum. Uzun senelerdir var olan ve kalitesinden ödün vermeyen bir klavye olduğunu biliyorum. Fakat hiç kullanmadım. Elimi dahi sürmedim...

Kulaklık olarak bende konuda belirtmiştim. Aklımda tek olan kulaklık şu an G Pro X versiyonu. Açıkçası kulaklığı kablosuz tercih ediyorum ama kabloludan iki tane o fiyata alabiliyorum... Evet kablosuz biraz pahalı olmalı fakat iki adet kablolu alacak kadar pahalı olmasını çok yanlış buluyorum.

Mouse olarak attığınız mouse'yi ilk kez görüyorum. Aşınma gibi bir sorun olması imkansız değil mi? Baş parmak kısmındaki malzeme tam olarak ne gibi bir şey? Ve yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Deneyip almanız çok daha iyi olacaktır. Bu paraları verdikten sonra pişman olmak istemezsiniz.
Haklısın dostum fakat son zamanlarda hiç media markt gibi bir yere gittin mi bilmiyorum, konumuma en yakın orası diye gittim ve karşılaştığım manzara aynen şöyleydi;

Klavyeler de fanus camlar var. Mouseların hepsi kutulara konmuş. Kulaklıklar da aynı şekilde fanus camlarda... Eskiden böyle bir şey yoktu. Tamam kulaklık hijyen ürünü onun için bir şey diyemiyorum fakat klavye de birkaç harfe basamadıktan sonra nasıl seçeceğim ki... Bu yüzden ne kadar istemesem de denemeden alıyorum. Kısacası, tavsiyelerle yaşayacağız.

Haklısın dostum fakat son zamanlarda hiç media markt gibi bir yere gittin mi bilmiyorum, konumuma en yakın orası diye gittim ve karşılaştığım manzara aynen şöyleydi;

Klavyeler de fanus camlar var. Mouseların hepsi kutulara konmuş. Kulaklıklar da aynı şekilde fanus camlarda... Eskiden böyle bir şey yoktu. Tamam kulaklık hijyen ürünü onun için bir şey diyemiyorum fakat klavye de birkaç harfe basamadıktan sonra nasıl seçeceğim ki... Bu yüzden ne kadar istemesem de denemeden alıyorum. Kısacası, tavsiyelerle yaşayacağız.
DROP.com güvenilir bir site ancak kargo biraz uzun zaman sürebiliyor, zaten baktım şimdi, bu önerdiğim kulaklıkları Amazon.com'dan alabiliyorsunuz. Diğerlerine bakmayın, çöpe gider paranız. İyi kulaklık her zaman iyi kalır, bunlara para verirseniz elinizde 10 sene içinde kalır, önerdiklerimse siz yenisine geçene kadar, yenisinden sonra da çalışmaya devam eder, kablo da çıkıyor zaten sorun çıkarsa hemen değiştirebilirsiniz.

gaming.gen.tr indirimleri beni çok aldattı. 😆

Logitech G915 - Klavye
Logitech G Pro - Mouse
Logitech PRO X - Kulaklık satın alarak yine döndüm dolaştım Logitech setini 5.197₺ gibi çok güzel bir tutara satın aldım. Normal şartlarda indirimsiz 8000₺ civarında tutuyor.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Sennheiser kulaklık almayı çok düşündüm fakat uzun süre kargo bekleyecek vaktim olmaması başta olmak üzere diğer ürünlerim de logitech olduğu için PRO X tercih ettim.

Logitech G915 - Klavye
Logitech G Pro - Mouse
Logitech PRO X - Kulaklık satın alarak yine döndüm dolaştım Logitech setini 5.197₺ gibi çok güzel bir tutara satın aldım. Normal şartlarda indirimsiz 8000₺ civarında tutuyor.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Sennheiser kulaklık almayı çok düşündüm fakat uzun süre kargo bekleyecek vaktim olmaması başta olmak üzere diğer ürünlerim de logitech olduğu için PRO X tercih ettim.
İyi günlerde kullan. En güzelini yaptın.

Logitech G915 - Klavye
Logitech G Pro - Mouse

Siz bilirsiniz ancak SHP9600 gibi bir kulaklıkla bırakın sağ solu, yukarı aşağıyı bile duyarsınız oyunda, ancak kötü bir şey yazamam. Hayırlı olsun. Biraz beklemeyi de geçtim, SR850 de alabilirdiniz, yine PRO X'den daha iyidir ama dediğim gibi, sizin tercihiniz.

Yarin akşam İtopya'da indirim olacak onu bekleyin şimdiden yüksek fiyatlar vermeyin belki bütçenize uygun istediğiniz ürünler de olacaktir.

Logitech G915 - klavye.
Logitech G PRO - mouse.
Logitech Pro X - kulaklık satın alarak yine döndüm dolaştım Logitech setini 5.197₺ gibi çok güzel bir tutara satın aldım. Normal şartlarda indirimsiz 8000₺ civarında tutuyor.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Sennheiser kulaklık almayı çok düşündüm fakat uzun süre kargo bekleyecek vaktim olmaması başta olmak üzere diğer ürünlerim de Logitech olduğu için Pro X tercih ettim.

G PRO X hakkında ne düşünüyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı