6000 TL laptop önerisi

Bütçe
6000tl

Davifox

Decapat
Sadece football Manager oynamak ve üniversite derslerine girmek için laptop alacağım.
İstediğim özelikler 15.6 inç ekran, 500GB SSD.
Önerilerinize açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi aşıyor fakat bu fiyat bareminde alabileceğiniz en güncel işlemcilerden birine sahip bir cihaz ve bu özellikleri bu fiyata bulmanız zor şu sıralar.

Ama o kadar çıkışmaz derseniz şunu önerebilirim 10. nesil işlemciler de halen güncel sayılıyor sonuçta.

Bütçenizi aşıyor fakat bu fiyat bareminde alabileceğiniz en güncel işlemcilerden birine sahip bir cihaz ve bu özellikleri bu fiyata bulmanız zor şu sıralar.

Ama o kadar çıkışmaz derseniz şunu önerebilirim 10. nesil işlemciler de halen güncel sayılıyor sonuçta.
Teşekkürler.

Buyurasın hocam. Bir stick 8GB RAM eklersen mis gibi olur.
Teşekkürler.

Tekrar rahatsız ediyorum ama acer aspire 3 yani altta attığınız model ile fifa 21 oynanma ihtimali var mı? Ben biraz baktim işlemci ve ekran karti içinde, ekran kartının karşılaştırmasını bulamadım. Fifa 21 minimum sistem gereksinimi için Radeon HD 7850 veya GTX 660 istiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı