6000 TL Laptop Önerisi

sorduğunuz soruyu tam idrak edemedim ama yinede cevaplamaya çalışacağım ilk olarak Monster cihazlarını uygun satmaya çalışıyor bu yüzdende rakiplerine göre ucuz kalıyor ve böylece daha uygun fiyata daha iyi kartlı bilgisayarlar satıyor ikinci olarak 1050-1050 Tİ kartları 1650 ve 1660 a göre daha düşük performanslı benim gördüğüm kadarıyla da Monster biraz güncelliğe dikkat ediyor gibi geldi üçüncü olarak Çukurova bölgesinde yaşıyorum bu gün öğle saatleri 42 derece civarlarıydı sanırım ve bilgisayar boşta CPU 42 GPU 32 derece civarında çalışıyordu yükte ise ikisininde de 83 derecenin üstüne çok çıktığını görmedim soğutucuda kullanmıyorum yani sonuç olarak ısınmıyor ve rakiplerinden uygun sattığı için aynı paralara daha iyi kartlı bilgisayarlar çıkartabiliyor (bence)

Bu laptopu özelleştirin rami 2x8gb 16gb yapın

512gb samsung SSD yapın

5700tl oluyor
5800 TL ye 1650 varken 5700 TL ye 1050 kesinlikle akıl karı bir iş değil sorabileceğiniz herhangi bir soruya karşı aşağıya karşılaştırma linki bırakıyorum oraya bakarak cevap verin lütfen

yanlış bilmiyorsam Monster bu modellerde MAX-Q kart kullanmıyor ki bu modellerin de altında MAX-Q olduğuna dair bir ibare göremedim en azından kuzenlerim ve bendeki 6 bilgisayarın kartları MAX-Q değil buna dayanarak bu karşılaşmayı attım
Haklısın benimkisi de yanlış galiba ama bu inceleme sitesinde MAX-Q dışında mobile versiyonu bulunmuyor. Ekran kartlarının PC versiyonlarına göre daha doğru olacaktır sanırım.

Haklısın benimkisi de yanlış galiba ama bu inceleme sitesinde MAX-Q dışında mobile versiyonu bulunmuyor. Ekran kartlarının PC versiyonlarına göre daha doğru olacaktır sanırım.
kardeşimin bilgisayarından aldığım ekran görüntüsü
Ek Açıklama 2019-08-27 004612.png
internetten aldığım 2 GB masaüstü versiyonu
pva.png
anlatmak istediğim Monster masaüstü kartları ile aynı GPU yu kullanıyor sanırsam yani kullanılan kartlar mobile versiyon veya MAX-Q değil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı