6000 TL PC vs konsol

Nacho.777

Centipat
Daha fazla  
6000 TL gibi bir bütçem var. Oyun oynamak istiyorum. Sizce bu bütçeye PC mi alayım yoksa konsol mu? Oynayacağım oyunlar FIFA, pes, Assassin's Creed, God of War, CoD gibi oyunlar. Bütçe en fazla 6500'e çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an o fiyata PC dizerseniz o söylediğiniz oyunları oynayamayacaksınız eğer oyunlara para veremem diyorsanız Xbox veya PS4 crackli alabilirsiniz.

6000 TL gibi bir bütçem var. Oyun oynamak istiyorum. Sizce bu bütçeye PC mi alayım yoksa konsol mu? Oynayacağım oyunlar FIFA, pes, Assassin's Creed, God of War, CoD gibi oyunlar. Bütçe en fazla 6500'e çıkar.

Bu bütçede konsol mantıklı Xbox Series S alırsın Xbox gampeass aldın mı çoğu oyunu oynarsın ama rekabetçi oyunlarda oynarım dersen bilgisayar ama bu bütçede bilgisayar mantıklı değil

Pc de rahat rahat oyun oynamak icin 10000 altında bütçe varsa her türlü konsol derim

Geri
Yukarı