5000-6000 TL'ye konsol mu PC mi?

O özelliklerdeki sistem güncel AAA oyunlarda rahat 100 FPS üstü verecektir. Konsolun sistem özelliklerine takılmayın, sonuçta konsol olduğu için donanımı düşük olsa bile aynı FPS'i verir(örneğin PS4).

Oynamak istediğim oyunları yazayım öyleyse böylece daha iyi çözüm buluruz. Konsolda sabit medium ayarlarda oynuyoruz, PC'de düşük ayarlarda oynayacaksam ne anlamı var?
Oyunlar:
FOR HONOR™
ASTRONEER
MORDHAU
Assassin's Creed® Origins
Dying Light
The Witcher® 3: Wild Hunt
Risk of Rain 2
Sea of Thieves
Insurgency: Sandstorm
Assassin's Creed® Odyssey
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege
Hunt: Showdown
Monster Hunter: World
Mount & Blade II: Bannerlord
No Man's Sky
DARK SOULS™ III
DOOM Eternal
Titanfall® 2
Far Cry® Primal
Cyberpunk 2077
Far Cry® 5
Far Cry® 6
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
STAR WARS™ Battlefront™ II
Battlefield 1 ™
Sekiro™: Shadows Die Twice
Marvel's Avengers
Red Dead Redemption 2
STAR WARS Jedi: Fallen Order™
Battlefield ™ V
Apex Legends™

Ortalama üstü bir PC'yi de ben alamam. Bütçem yetmez. Bu arada @Oğuzhan T'in dediği doğru. Herkes faydasını söylesin geçsin, bazı yorumlar beni ikna etmek için söylenmiş gibi geliyor.
6500 TL ile aşağı yukarı Ryzen 5 3600 + RX 5600 XT bir PC toplanabilir. Aşağıda bahsettiğiniz bazı oyunlarında bulunduğu bir video var. Kayıt programı vb etkenlerden dolayı biraz daha fazla FPS alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Önceki mesajlarda en fazla 7000 TL zorlarım demiştiniz. Ben onun 500 TL altında bir bütçede sistem söylüyorum bu arada.

6500 TL ile aşağı yukarı Ryzen 5 3600 + RX 5600 XT bir PC toplanabilir. Aşağıda bahsettiğiniz bazı oyunlarında bulunduğu bir video var. Kayıt programı vb etkenlerden dolayı biraz daha fazla FPS alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Önceki mesajlarda en fazla 7000 TL zorlarım demiştiniz. Ben onun 500 TL altında bir bütçede sistem söylüyorum bu arada.

WoW, gerçekten etkilendim, bu kadar performans verebileceğini düşünmüyordum. Cidden teşekkürler, bir de PC almaktan çekincem bilen birinin olmamamsıydı, çok büyüyordu gözümde parçaların birbirine uyumlu olması fanlar düzgün mü hava akışı falan, çok karmaşık geliyordu senden ricam İtopya üzerinden en fazla 7000 TL'ye bana bir PC yapabilir misin? Ben senin kadar bilgili değilim PC konusunda. Sadece oyun oynamak için bu arada. Ofis işi yapmayacağım.

WoW, gerçekten etkilendim, bu kadar performans verebileceğini düşünmüyordum. Cidden teşekkürler, bir de PC almaktan çekincem bilen birinin olmamamsıydı, çok büyüyordu gözümde parçaların birbirine uyumlu olması fanlar düzgün mü hava akışı falan, çok karmaşık geliyordu senden ricam İtopya üzerinden en fazla 7000 TL'ye bana bir PC yapabilir misin? Ben senin kadar bilgili değilim PC konusunda. Sadece oyun oynamak için bu arada. Ofis işi yapmayacağım.
Teşekkür ederim. Ama bu konuya benden daha hakim kişiler var. @Caner Uncu gibi. En iyisi yeni bir konu açın.
Bu arada İtopya yerine başka siteleri tercih etmenizi öneririm. Sinerji gibi.

Geri
Yukarı