6000 TL'ye GTX 1070'li monitör dahil sistem toplama

Attığım yorumda var linki.
Gigabyte Windforce Nvidia GeForce GTX 1070 OC 8GB 256Bit Fiyatı Bide HepsiBurada'da 2800'e buldum aynı modeli.
Sanırım bende gözükmüyor.
13.PNG

Reklam engelleyici kullandığım için reklam olarak algılamış ve engellemiş kusura bakmayın. Ekran kartı daha önce oyun turnuvalarında bilgisayarın içinde kullanılmış ama alınabilir. Birazdan düzenleme deneyeceğim.
Onu görmemişim ama mining yapılmadıktan sonra sorun olmaz. 2. El almam derse de attığım HepsiBurada linkinden 2800 TL'ye sıfır alınabilir.

Merhaba,

2 yılı yeni dolan bir sistemim var.
Gerçekten her bir parçası çok kaliteli.
Bazı durumlardan dolayı bu forumda ilan açmak durumunda kaldım.
Düşünürseniz iletişime geçebiliriz.
Tüm kutularına varana kadar durmaktadır. En ufak kusuru bulunmamaktadır.
ilgilinirseniz fiyat konusunda da anlaşabiliriz.

Satılık - 2K Gücünde Oyun Bilgisayarı

Hangi Ryzen 3 1070'i besleyecek? Ayrıca Rog Strix en ucuz olanı değil en pahalı olanı. 3100 TL'ye GTX 1070 Tİ var? 3900 TL'ye GTX 1080 var. Ayrıca İ5 8400, Ryzen 5 1500X'den daha iyi. Bir de dediğin sistemin ortalama fiyatları 10250 TL. Alınmaz yani. Yanlış anlaşılmasın konu sahibi arkadaşı bilgilendirmek için söyledim bu fiyata alınamaz amacında.
Vatan Bilgisayar'da en ucuzu bu. Asus GeForce GTX 1070 ROG Strix 8GB GDDR5 Ekran Kartı - STRIX-GTX1070-O8G (ROG Strix!) Diğer ucuz Asus ürünleri de var ama MSI v.s arasından ucuzu bu. Gigabyte hariç.

Merhaba,

2 yılı yeni dolan bir sistemim var.
Gerçekten her bir parçası çok kaliteli.
Bazı durumlardan dolayı bu forumda ilan açmak durumunda kaldım.
Düşünürseniz iletişime geçebiliriz.
Tüm kutularına varana kadar durmaktadır. En ufak kusuru bulunmamaktadır.
ilgilinirseniz fiyat konusunda da anlaşabiliriz.

Satılık - 2K Gücünde Oyun Bilgisayarı
Bütçe 1500 TL daha artarsa bu sisteme 1070 Ti ve işlemci Ryzen 5 2600X yapılır veya 8 GB RAM :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı