6000 TL'ye Oyuncu Sistemi Toplama

• Konuyu başlatan Hitokiri Battousai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu günün şartları ile düşünmeyin lütfen. 6000 TL'lik sistem en az 7-8 yıl sorunsuz götürür. i5'in sizce kaç yıllık bir ömrü var?
En az i7 kadar. :) i7 oyun için tasarlanmadı ve ne kadar yıl geçsede oyunlar i7 gibi bir işlemci gereksinmi duymayacak.7-8 yıl sonra oyunlar i5'den daha kaliteli bir işlemciye ihtiyaç duyacak bu konuda haklısınız ama o işlemci kesinlikle i7 olmayacak.

En az i7 kadar. :) i7 oyun için tasarlanmadı ve ne kadar yıl geçsede oyunlar i7 gibi bir işlemci gereksinmi duymayacak.7-8 yıl sonra oyunlar i5'den daha kaliteli bir işlemciye ihtiyaç duyacak bu konuda haklısınız ama o işlemci kesinlikle i7 olmayacak.
Peki şuan alacağımız bir i5 bizi kaç yıl götürecek ya da i7 kaç yıl götürecek?

Peki şuan alacağımız bir i5 bizi kaç yıl götürecek ya da i7 kaç yıl götürecek?
Kesin bir şey söyleyemem oyun teknolojisinin nasıl ilerlediğine bağlı ama i7 ile i5 arasında "oyun açısından" hiç bir fark olmaz ondan eminim :)

Bence 6000 TL'yi harcamak yerine 4000 TL'ye güzel bir sistem toplayabilirsin. Geri kalan paranı saklar, ileride ''upgrade'' yaparsın.

Bazı oyunların optimum sistem gereksinimlerinde i7 3770 var.

@Galeano @owen_1 @Nouwera @KnoWng @BarisKaya
Engelli olduğum için cevap yazamadım kusura bakmayın.
Afedersiniz fakat ciddi olarak canım sıkıldı yorumlarınızı okurken..
Ben sizden ne tavsiyesi istiyorum, siz ne veriyorsunuz..
Harici hdd monitör özellikleri vs vs belirttim, alakası dahi olmayan sistemler öneriyosunuz. Özür dilerim fakat doğrular bunlar, konuyu okumadan sistem tavsiyeleri bölümünden copy paste yapmış arkadaş. Tekrardan kusura bakmayın.

Konu güncel arkadaşlar

Fiyat 6000TL olunca hayali mi oluyor size göre? Ayrıca konuyu okumadan yazdınız herhalde. Bir sürü şey belirttim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı