60000 TL racing motor önerisi

Hocam bazı R25'leri 150.000 TL'den falan koymuşlar onların tam olarak ne artısı var.

Top Speed olarak 500r ne kadar görür aşağı yukarı.
Top Speedi 180 maksimum. R25 190 basıyor.
Saçmalamış hocam. Bayilerde bile 60 65 gidip geliyor. Bir bayiye gitmenizi öneririm.

500 diye sağlam bir şey beklemeyin R25'den az biraz hızlı R25 delici diye geçer.

R25 deler falan diyorlar. Olayı ne bu motorun bu kadar övüyorlar. Beygir olarak, CC olarak diğer motorlardan fazla bir farkı yok.

Başlangıç motorun olacaksa CBR500r üzerine çıkma yürüyen tabut olursun.
R25 deler falan diyorlar. Olayı ne bu motorun bu kadar övüyorlar. Beygir olarak, CC olarak diğer motorlardan fazla bir farkı yok.

Geyik o ama alacaksanız en azından CBR500r alın derim 250CC motorları delersiniz ama hız felakettir.

Başlangıç motorun olacaksa CBR500r üzerine çıkma yürüyen tabut olursun.

Geyik o ama alacaksanız en azından CBR500r alın derim 250CC motorları delersiniz ama hız felakettir.

50 ile bile düşünce kol bacak gidiyor 190'la düşüş direk ölüm olur herhalde.

Hocam alacaksanız ben size R25 öneririm. Ekspertiz yaptıracaksanız 2.el biraz daha makul bir fiyata alabilirsiniz. Yetkili servisi de yedek parçası da kolay buluyor ama biraz tuzlu.

Para olarak fazla sıkıntım yok hocam. 10.000 - 20.000 daha ekleyebilirim bu fiyata. Sonradan Quick Shifter eklemeyi falan da planlıyorum daha hızlı hızlanmak için.
CBR500r bayağı zor gelecektir ağır ve büyük bir motor saydıklarınıza göre.

250 CC Rus motoru kullanmıştım kayıklı onlar sayılır mı? :D

Geri
Yukarı