Scooter'dan geçilebilecek racing görünümlü motor önerisi

Margo61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3bin km scooter tecrübesinden sonra motoru yükseltmeye karar verdim. Önceliğim görüntü. Hızlı gitsin, tekere rahat gelsin gibi isteklerim yok yaşta Kemal'e eriyor yavaş yavaş artık o işler gençlere daha çok yakışıyor. 😁 Şehiriçi scooter kullanmak zevkli ve çok pratik. Bunu bir tık öteye taşımak günlük 100-150kmlik sürüşler için motor düşünüyorum. Önceliğim görüntü ve teknolojik olması. 250bin TL gibi bir bütçe ayırdım bu işe. Tecrübeli arkadaşlar ve kullanan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa memnun olurum. Kafamda ki modeller CFMOTO 450sr, bulabilirsem r25.. Önceliğim model olarak yeni ve sıfır olması. Önerebileceğiniz farklı modeller varsa yine görüşlerinizi okumak isterim.

Günlük 100-150 km racing motor ile gidemezsin hocam her tarafın ayrı ağırır.
Racing motorlar yarış dışında amacı ne gerçekten anlamış değilim şehiriçinde binilecek motorlar hiç değil.
Sana tavsiyem Honda Forza 250 olur mis gibi motor rahatlığı konforu 10 numara
Honda istemem dersen de Yamaha X Max 250 bakabilirsin ikisi de seni üzmez.

Günlük 100-150 km racing motor ile gidemezsin hocam her tarafın ayrı ağırır.
Racing motorlar yarış dışında amacı ne gerçekten anlamış değilim şehiriçinde binilecek motorlar hiç değil.
Sana tavsiyem Honda Forza 250 olur mis gibi motor rahatlığı konforu 10 numara
Honda istemem dersen de Yamaha X Max 250 bakabilirsin ikisi de seni üzmez.
Yamaha sürdüm çok rahat gerçekten ama görüntü olarak racingleri beğeniyorum. Ekipmanlarla beraber gerçekten dışardan motogp den fırlamış gibi görünüyorsun. Günlük 100-150km derken hergün anlamında değilde güzel havalarda veya tatillerde sürmek anlamında demiştim orda bi eksik anlatım yaptım galiba. Günlük yine scooterımı kullanacağım zaten. Amacım görüntü olduğu için bahsettiğiniz bel konusuna da katlanıcaz malesef🙂

Geri
Yukarı