60000 TL'ye laptop önerisi

Kselim

Femtopat
Daha fazla  
Bu sıkıntılı Dell'i 55 bin TL'ye almıştık. Yine aynı fiyat bandında gerekirse dizüstü, gerekirse toplama masaüstü olan bir cihaz öneriniz varsa harika olur. RAM'in 32 GB olması, en az 1 TB SSD'nin olması ve ekran kartının 4060'tan kalite, performans olarak daha azı olmaması önceliklerim diyebilirim. Fiyat 60 bin TL'ye kadar esneyebilir. Şimdiden teşekkürler.
@Astiva

Kullanım amacına ve taşınabilirliğine göre değişir.

Sık sık gezmiyorsan ya da gittiğin yere götürmek istemiyorsan masaüstü bak. Laptop mu masaüstü istediğini net olarak söyle ona göre önerelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artarsa RTX4080 MSI Vector düşünmenizi öneririm. Eğer amaç oyun oynamak değilse kesinlikle MacBook düşünmenizi öneririm. Bütçe içine gelirsek bence 6K fiyat farkı varip 7940HS almaya değmez. Ufacık bir fark sayılır. Çok daha ucuza aynı modelin 7840HS modeli bakılabilir;

İncelemesine buradan bakabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekstra olarak bütçe yüksek, daha farklı ne olur derseniz ROG G16 düşünülebilir gibi;

Sık sık gezmiyorsan ya da gittiğin yere götürmek istemiyorsan masaüstü bak. Laptop mu masaüstü istediğini net olarak söyle ona göre önerelim.

Siz masaüstü önerebilirsiniz eğer varsa aklınızda bir şeyler.

Hocam 70000 liraya çıkamayabilirsiniz belki ama çıkabilirseniz kesinlikle çıkın bunu alın. Çıkamazsanız üstteki Nitro'nun yanı sıra 4070 ROG G16 bakın. MSİ Vector 16 HX A13VHG-495TR i7-13700HX 16 GB 1 TB SSD RTX4080 16" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Araya hatrı sayılır bir zaman koyarsam 70000 liraya çıkılabilir ama o zamana cihaz oralarda kalır mı bilemiyorum. Çok teşekkür ederim öneri için.

Bütçe artarsa RTX4080 MSI Vector düşünmenizi öneririm. Eğer amaç oyun oynamak değilse kesinlikle MacBook düşünmenizi öneririm. Bütçe içine gelirsek bence 6K fiyat farkı varip 7940HS almaya değmez. Ufacık bir fark sayılır. Çok daha ucuza aynı modelin 7840HS modeli bakılabilir;

İncelemesine buradan bakabilirsiniz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekstra olarak bütçe yüksek, daha farklı ne olur derseniz ROG G16 düşünülebilir gibi;

Bu Nitro 16 şu an için en olası gözüken seçenek. Teşekkür ederim öneriler için. Alırsam olası SSD, RAM eklemeleri için yine size danışmayı umuyorum.

Araya hatrı sayılır bir zaman koyarsam 70000 liraya çıkılabilir ama o zamana cihaz oralarda kalır mı bilemiyorum. Çok teşekkür ederim öneri için.

Nitro 16 şu an için en olası gözüken seçenek. Teşekkür ederim öneriler için.

Kalabilir hocam, Ocak'ta 72 bine almıştım ucuzladı bile o zamandan bu zamana.

Bu Nitro 16 şu an için en olası gözüken seçenek. Teşekkür ederim öneriler için. Alırsam olası SSD, RAM eklemeleri için yine size danışmayı umuyorum.
@Astiva Öncelikle selamlar; bayramınızı kutlar, sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar dilerim. Konuya gelecek olursak bu önerdiğiniz Nitro 16'nın 4060'lık fiyat anlamında çok daha uygun, satın aldığımda cebime ekipman için ciddi anlamda para bırakacak modellerini buldum. Ekran kartı dışında herhangi bir donanım farkı mevcut değil. Sorum şu, ürünlerin kimilerinde yine RAM yükseltmesi mevcut. Ancak bu yükseltmelerin Acer yetkili servisleri tarafından hali hazırda olan orijinal parçaların aynılarını kullanarak yapıldığına dair satıcı garantisi mevcut. Müşterilerin bot olmayan ayrıntılı değerlendirmeleri mevcut ve çok büyük oranda memnun kalınmış çoğunlukça. Siz bir beis görüyor musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı