600TL'ye APU Sistem Toplama

Birazcık araştırdım da sanki 600TL'ye sistem almak yerine şimdilik biriktirmem daha iyi olacak. Şu anda laptop kullanıyorum özellikleri:
İşlemci:İntel i5 430M 2.27GHz
Ram:4096MB
Ekran kartı: Nvidia GeForce GT320M
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64Bit
DirectX 11

Bence az daha para biriktirin 1000-1200 gibi bir bütçe yapın daha iyi olur daha çok performans alırsınız eğer 600 tl ye kasa toplarsanız inanın ölü yatırım olur anca facebooktaki oyunları oynarsınız. En iyisi en yakın arkadaşım aldı içinde 50 tane oyun var eğer istersen mesaj atıp istediğin oyunları yüklete biliyorsun içinde gta 5 ve yeni nesil oyunlar var 779 tl yorumlara bakabilirsin birtane bile eksik oyun yüklenmemiş ve hiçbir arızalı konsol çıkmamış süper yani eğer daha iyi alcaksanda kahraman konsoldan şaşma link = Xbox 360 Slim 250 Gb+jtag+40/50 Oyun 18979330 - n11.com

Benim aklımdanda öyle birşey geçti. Bütçeyi seneye bu zamanlar 2000TL'ye çıkarıp belki canavar bir pc toplayabilirim :)
Aynen öyle kardeşim fakat hemen oyun oynamak istiyorsan ve güzel bir tv varsa xbox u almanı tavsiye ederim yoksa benim gibi beklersin para biriktircem diye fakat iyi money veren işte çalışıyorsan şimdi xbox al seneye pc toplarsın :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı