600TL'ye Sistem Toplama

Enkle

Hectopat
Daha fazla  
Bütçemi tamamlamak üzereyim. En fazla 600 TL.
Yaz tatiline almayı düşünüyorum, karne günü.
Eskiden kalan AMD Radeon HD6500 seri bir kartım var. Bir de 160 veya 250 GB HDD var. Diğerlerini alacağım. Vatan Bilgisayar'dan alacağım.

Elinizde olanları yazın, monitör çözünürlüğü dahil. Oynamak isteğiniz oyunları da yazın. Ona göre belki bir şeyler yapılabilir bütçenize ekleme yaparak. Sonuçta Low ayarda oynansa da oynanıyor bir oyun.

ancak 700 liraya azda olsa bi sistem toplayabildim, ben şahsen 2. el ekran kartı bellek vb. ile bu sistemi 600 liraya alabileceğinizi düşünüyorum.
Ekran Görüntüsü (2).png

Not:Bana düşmez ama daha yeni 2 hafta engellenmekten yeni kurtuldum inşallah bidaha engellenmem.İyi geceler

Elinizde 6500 serisi bir kart varmış. Bununla A6 6400 işlemciyi bi çeşit crossfire yapabilirsiniz. Alıcağınız performans 2 kata yakın olacaktır. O yüzden kasa ve psu olmadığını varsayarak:
Cooler Master Cmp-350 350W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Gigabyte F2A55M-Hd2 Soket Fm2 Ddr3 2400Mhz (O.C.) Sata 2.0 Dvı&Hdmi Anakart - Vatan Bilgisayar
Amd A6 6400K Soket Fm2 3.9Ghz 1Mb Cache 32Nm İşlemçi + Hd8470D Gpu - Vatan Bilgisayar
Gskill 4Gb Ripjaws Ddr3 1600Mhz Cl9 1.5V Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar
Toplamda 613 TL yapıyor.En yakın zamanda bi 4 GB lık RAM daha ilave ederseniz bu sistem sizi idare edecektir. 600 TL ve elinizdeki bileşenlerle olabilecek en iyi pc budur diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    24,6 KB · Görüntüleme: 433
Son düzenleme:
Ufak bir araştırma amd dual graphics lol tarafından destekleniyor yeni patch gelmiş vs. Bu iyi. Minimum a8 gerekli kayıt yaparken oynayabilmek için. senin için en iyisi amd a8 6600k. Hem 4 çekirdek , hemde ekran kartına uygun en iyi işlemci. İnventus da var. 300 tl.

Kasanın tenekesini kullan. 350 watt ucuzundan güç kaynağı al. Kendi kasaba tak. Vatandan da olur inventus da.

Ram 4 gb 1600 mhz crucial dışında hangi marka alırsan al ucuzundan. 120 tl max.
Msi a68hm-33 anakart inventus da. Hem daha iyi chipset var hem de daha uygun. 150 tl .

Ne kadar tuttu bilmiyorum. 650 filan olabilir. Alabileceğinin en iyisi bu. Güven bana.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı