62 günde 0'dan kaç net yapabilirim?

Emiroo

Hectopat
Merhaba arkadaşlar öncelikle mezuna kaldığımı ve bu sene sadece TYT'den sınava gireceğimi söylemek istiyorum.
Alttaki sayılar ile kaç net yapabilirim 0'dan 62 günde?
TYT mat: 10k soru, 60 deneme.
Fen, kimya, biyoloji: 5K soru, 60 deneme.
Türkçe: 2K soru, 60 deneme.
Sosyal: 2K soru, 60 deneme.

Hepsinde konuları bitereceğim, günlük soru ve konu tekrarı yapacağım.

Evet arkadaş baya uçmuş, o netleri 1 yıldan fazla çalışanlar zar zor yapıyor/yapamıyor.

Siz kalan bu sürede türkçe ve matematiğe asılıp kaliteli kaynaklardan soru çözerseniz yirmişer net civarını görebilirsiniz.
Hatta bu türkçede daha fazla olabilir ama matematikte de daha az olabilir.
Geometri için de üçgenlere bakmanızı öneririm. 10 sorudan 2-3 tanesi çok kolay geliyor diyebiliriz.

Yavaş yavaş da sosyal ve fen bilimlerinin kesin soru gelen kısımlarına çalışırsanız iyi olur.
Sosyalde 10 neti geçersiniz diye düşünüyorum yorum ağırlıklı olduğundan.
Fen için sosyalde söylediğimin aynısını söyleyemeyeceğim. Eğer MF'ci değilseniz daha da sıkıntı olur.

Ve en önemlisi TYT eşittir "süre kontrolü testi".

Son düzenleme:
Evet arkadaş baya uçmuş, o netleri 1 yıldan fazla çalışanlar zar zor yapıyor/yapamıyor.

Siz kalan bu sürede türkçe ve matematiğe asılıp kaliteli kaynaklardan soru çözerseniz yirmişer net civarını görebilirsiniz.
Hatta bu türkçede daha fazla olabilir ama matematikte de daha az olabilir.
Geometri için de üçgenlere bakmanızı öneririm. 10 sorudan 2-3 tanesi çok kolay geliyor diyebiliriz.

Yavaş yavaş da sosyal ve fen bilimlerinin kesin soru gelen kısımlarına çalışırsanız iyi olur.
Sosyalde 10 neti geçersiniz diye düşünüyorum yorum ağırlıklı olduğundan.
Fen için sosyalde söylediğimin aynısını söyleyemeyeceğim. Eğer MF'ci değilseniz daha da sıkıntı olur.

Ve en önemlisi TYT eşittir "süre kontrolü testi".
MF ciyim sosyalde 10 net yaparsam ayıplarlar en basit sosyaldir benim için genel kültürümle tyt ayt tarihi fule yakın yaparım. ben sizin öneriniz için teşekkür ediyorum ama benim dediğim programda kaç nete ulaşabilirim? 50 60 civarı yeterli.

Geri
Yukarı