65 bine kadar laptop önerisi

Urunu kullanmiyorum ancak testlerine bakabilirsiniz. Sogutma acisindan gayet iyi termal tasarimi guzel zaten. Malzeme kalitesi de gayet iyi seviyede. 2K 165Hz guzel bir ekranla geliyor zaten. 17.3" versiyonunda bu ekran 240Hz. Normalde Nitro 16 onerecektim fiyatlari cok zamlandi. Su an alinabilecek en mantikli 4070 cihaz.

Teşekkür ediyorum yardımınız için. Gerçekten 4070 bir cihaza göre fiyatı uygun, açıkçası farklı markalar yerine bildiğim markalara yönelmiştim ama farklı markalara da şans vermek lazımmış :) incelemelerine bakacağım,
Nitro 16 için 3 farklı model bulmuştum, bu linklerdeki cihazlara bu fiyatlar değmez mi sizce?

Son olarak siz Acer markasını önereceğinizi söylediğiniz için:

Bu ürünler hakkında bilginiz var mı?

Teşekkür ediyorum yardımınız için. Gerçekten 4070 bir cihaza göre fiyatı uygun, açıkçası farklı markalar yerine bildiğim markalara yönelmiştim ama farklı markalara da şans vermek lazımmış :) incelemelerine bakacağım,
Nitro 16 için 3 farklı model bulmuştum, bu linklerdeki cihazlara bu fiyatlar değmez mi sizce?

Predator Neo boş bir laptop Nitro 16 alın aynı kalitedeler ben olsam 3.alırdım.

MSI deneyiminiz var mı? Kusura bakmayın bilgisizliğim için ama bu zamana kadar kullandığım bilgisayar dışında pek başka bilgisayar/marka tecrübem olmadı?
Soğutma vb. yönlerden yeterli midir, ROG'a göre soğutmasını kıyaslama şansınız var mı?

Deneyimlemedin ama Thin serisi dışında problem duymadım ve düşük bütçede kazık ama sizinki ikisi de değil.

Predator Neo boş bir laptop Nitro 16 alın aynı kalitedeler ben olsam 3.alırdım.

Nedeni nedir? Ayrıyeten cihazın ömrü açısından soruyorum, Intel işlemciler mi yoksa AMD'ler mi daha uzun ömürlüdür? Performans olarak yakınlar, belki Intel verimlilik çekirdekleri ile biraz daha öne çıkabilir ama size de sormak isterim.

Nedeni nedir? Ayrıyeten cihazın ömrü açısından soruyorum, Intel işlemciler mi yoksa AMD'ler mi daha uzun ömürlüdür? Performans olarak yakınlar, belki Intel verimlilik çekirdekleri ile biraz daha öne çıkabilir ama size de sormak isterim.

Predator Neo Nitro 16 ile aynı kasayı kullanıyor o yüzden Nitro 16 aynı fiyata çok daha fazla şey alabilirsiniz.

Predator Neo Nitro 16 ile aynı kasayı kullanıyor o yüzden Nitro 16 aynı fiyata çok daha fazla şey alabilirsiniz.

Anlıyorum, çok teşekkürler desteğiniz ve bilgilendirmeleriniz için. Önerdiğiniz MSI laptopun 4080 modeli bir hayli bütçemi aşıyor konu başlığında verdiğim maksimum miktara bile çeşitli yöntemler ile ucu ucuna yetişebiliyorum zaten :/
4070 modeli bütçemden biraz fazla ama 4070'lik daha farklı ve daha uygun bilgisayarlara yönelmek mantıklı geldi.

Anlıyorum, çok teşekkürler desteğiniz ve bilgilendirmeleriniz için. Önerdiğiniz MSI laptopun 4080 modeli bir hayli bütçemi aşıyor konu başlığında verdiğim maksimum miktara bile çeşitli yöntemler ile ucu ucuna yetişebiliyorum zaten :/
4070 modeli bütçemden biraz fazla ama 4070'lik daha farklı ve daha uygun bilgisayarlara yönelmek mantıklı geldi.

Ben olsam 4060 laptop ve kalanı ile kasa toplardım.

Nitro 16'nin 16RAM-512SSD modeli 2-3 gun once 49K'dan satiliyordu. O fiyat cidden cok iyiydi 2K 165Hz ekran ve iyi bir sogutma - kasayla geliyordu. Ancak 59K icin degmez 55K'ya Aorus alabiliyorken. Predator Neo modeli de 52K civarindan satiliyordu o da 62K edecek laptop degil alternatifleri varken. MSI'in Katana vs. tarzi serilerine bulasmayin digerleri fazla pahali zaten. Dell G16 kotu cihaz degil ama 13900HX'i sogutabilecek bir sogutmasi yok. O islemci deli gibi isiniyor ve dizginlemesi tepe model cihazlarda bile sorun. Bir de anakart ters lehim oldugu icin ileride termal macun degistirmek iskence. Ayrica Alienware Center G serisiyle tam uyumlu olmadigi icin yazilim konusunda da geride kaliyor diger firmalara kiyasla.

Yeni konular

Geri
Yukarı