650 TL Gözlük Camı Önerisi

• Konuyu başlatan win987
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 22B

win987

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya/ Dünya
Yaklaşık 5 yıldır gözlük takıyorum. Eski camlarım çizilince yenisini alayım dedim. 1.5 ay sonra alacağım. Numaram ise -2.75 miyop. İki göz de aynı. Bu fiyat aralığında Zeiss veya Hoya'nın hangi modellerini önerirsiniz?

Bende 8 senedir kullanıyorum. Cam için 200-250 den fazla vermek fuzuli. Kalan parayla yeni bir çerçeve alabilirsin. Nike 8096-yı öneririm çok rahat ve sağlam (160€ civarı).

650 TL'ye yeni göz alabilirsin bence. Şaka bir yana, gerçekten 650 TL masraf yapılır mı :D En ufak terslikte çizilebilir veya kırılabilir sonuçta :D

Hmm ozaman önereceğim bir marka yok. Benim kullandığımı öneririm ama unuttum markasını :D Marka takıntım yok zaten. Sakın gözlükçüye gidip 650tl lik cam isteme gidip 100 lıralığa 300 tl der :) . Araştır internetten.

650 TL'ye yeni göz alabilirsin bence. Şaka bir yana, gerçekten 650 TL masraf yapılır mı :D En ufak terslikte çizilebilir veya kırılabilir sonuçta :D
Söylediğim gibi 200-250 hadi taş çatlasın 300 den fazlası gerçekten fuzuli.

170 TL'lik gözlük camlarım iyi dayandı. Zeiss'in fiyat listesi internette yok. En iyisi Cem-Fa'ya gidip fiyat listesi almak.

Zeiss LouTec camlarımı alıyorum :D. Yanında bir Ray-Ban çerçeve alacağım. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı