650 TL'ye R9 290 alınmalı mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekran kartını bit değerine göre almıyoruz. GPU mimarisi ve GPU'nun gücüne bakıyoruz.
Tabii ki ama ortada bir GB ve BİT gerçeği de var.

İnternet üzerinden nasıl alabilirim ki ? Hiç bilmiyorum. Ekran kartımı internet üzerinden satmak istemiyorum eğer satacaksam. Bilgisayarcılar alır mı ?

GB tamam, yeni yeni önem kazanmaya başlıyor. 128 bit olup da FHD'de çoğu oyunu yüksek ayarlarda 60 FPS oynatan kart da var. 256 bit olup da R9 290'dan güçlü kartlar da var.
Aynı marka ve seride bakarsak ancak hata yapmamış oluruz hocam :) Yani yine sayı değerlerinden anlaşılıyor (280,290 vesaire) ancak en azından aynı marka ve seride bit ve GB değerlerine bakılarak alınabilir :)

Aynı marka ve seride bakarsak ancak hata yapmamış oluruz hocam :) Yani yine sayı değerlerinden anlaşılıyor (280,290 vesaire) ancak en azından aynı marka ve seride bit ve GB değerlerine bakılarak alınabilir :)
R9 270 ve 270X'i örnek verelim. İkisi de 2 GB, 256 bit. Veyahut GTX 770 ve GTX 760. Kura çekerek mi alalım kartı? :)

Harbiden de iyiymiş. Ama şimdi bir kişi bunu bu fiyata satıyorsa ben 600'e satamayacağım anlamına gelmez ki.

GB tamam, yeni yeni önem kazanmaya başlıyor. 128 bit olup da FHD'de çoğu oyunu yüksek ayarlarda 60 FPS oynatan kart da var. 256 bit olup da R9 290'dan güçlü kartlar da var.
Yani geçmeyi önerir misiniz ?
R9 290'a geçmeli miyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı