6500 TL sistem toplama önerisi

delphy18

Centipat
Selamlar arkadaşlar, masaüstü bilgisayar almak istiyorum ama bilgim oldukça kısıtlı. Bütçem belirttiğim gibi 6500 TL. Oyunlarda maksimum performansı alabileceğim sistem önerilerinizi bekliyorum. Bu arada İtopya, Teknobiyotik tarzı yerlerde satılan hazır sistemler hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Çok teşekkür ederim, iyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Manavgat üzerinde bu bütçe zor bulunuyor :) Monitör dahil olacak mı? Hazır sistemler hakkında ise; genellikle parçalardan kısılmış olarak sunuluyor. Ekran kartı ve işlemciyi üst seviye ama anakart, PSU gibi bileşenleri ise düşük tutuyorlar.

Manavgat üzerinde bu bütçe zor bulunuyor :) Monitör dahil olacak mı? Hazır sistemler hakkında ise; genellikle parçalardan kısılmış olarak sunuluyor. Ekran kartı ve işlemciyi üst seviye ama anakart, PSU gibi bileşenleri ise düşük tutuyorlar.
Selamlar. Monitör dahil değil. Tek kasa 6500 TL civarı bütçem var. RX 5700 düşünüyordum ekran kartı olarak tek bildiğim o. Varsa bir tavsiyeniz dinlemeye açığım. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı