6500 TL Yayın Odaklı PC Toplama

CaptainCoCo

Hectopat
Merhaba dostlar.

6500 TL bütçeye kadar çıkabilirim. Twitch yayını için 144 Hz Asus monitör aldım. (Asus VG248QE 24) Bana önerebileceğiniz tavsiyeler nelerdir?

Genelde Ryzen 5 1600x ve 1060 öneriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
6481.jpg

@Oreki güzel sistem toplamış. 1700 stok soğutucu yetecektir. Ekstra soğutucu alma durumu kalmış olmuş. Ben kasa olarak Enthoo Pro M öneririm, P400 de kötü kasa değildir. Nanokatalog siparişlerde biraz bekletebiliyor, beklemek istemiyorsanız bu ekran kartı tercih edilebilir.

Buna benzer bir öneri daha yapılmıştı hocam önceden başka bir arkadaşım önermişti bunada bakacağım teşekkür ederim. :)
Kesinlikle bu sistemi tavsiye ederim.
Not: Twitch yayınların için en üst düzey sistemi topladığım için SSD kullanmadım.Eki Görüntüle 288276

Hocam SSD öneriyorlar genelde bende muallakta kaldım. :) Teşekkür ederim önerin için.
Teşekkür ederim hocam önerilerin için yakından bakıyorum önerdiğin parçalara muhtemelen bu sistemi toplayacağım. :)
@Oreki güzel sistem toplamış. 1700 stok soğutucu yetecektir. Ekstra soğutucu alma durumu kalmış olmuş. Ben kasa olarak Enthoo Pro M öneririm, P400 de kötü kasa değildir. Nanokatalog siparişlerde biraz bekletebiliyor, beklemek istemiyorsanız bu ekran kartı tercih edilebilir.

Soğutucu benimde kafama çok takılıyor hocam.Bu sisteme sıvı soğutma gereksiz olur sanırım ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı