7500 TL 720p 60 Fps Yayın Odaklı PC Toplama

:) CS:GO' da 280/320 arası değişiyor.
PUBG 100/140 arası oluyor. Yoğunluğa göre -100 FPSler görüyorum ama akıcılıkta genel anlamda sorun yok.

Elimdeki kartı satıp GTX 1660 Tİ veya RTX 2060 a geçme düşüncem var. çok değer kaybetmeden elden çıkarıp güncel sistemlere geçmeli her zaman :)
valla ekran kartında benimde öyle bir düşüncem var'da burak şimdi 4500-5000 tl arası bir masrafa giriyorum extra olarak onunda altına giremem en azından bir yerden başlamam gerek yani twitch'te kemik oturmuş bir izleyici kitlesine ulaşsam o sorun olmayacak basar parayı alırım direk ama şans yani tutup tutmayacagı meçhul bir durum :D

valla ekran kartında benimde öyle bir düşüncem var'da burak şimdi 4500-5000 tl arası bir masrafa giriyorum extra olarak onunda altına giremem en azından bir yerden başlamam gerek yani twitch'te kemik oturmuş bir izleyici kitlesine ulaşsam o sorun olmayacak basar parayı alırım direk ama şans yani tutup tutmayacagı meçhul bir durum :D
Twitch işi bence zor belli lobiler var belli ortamların olması gerekiyor yoksa ağzınla kuşta tutsan zor.

Ben keyfine açan biriyim kayıt altına alma amaçlı gibi gibi diyelim.
Bir izleyici olarak belli bir kitle oluşturmak istiyorsan ya şovun iyi olacak ya da oyunculuğun üst seviye olmalı :)
Bir kitle çekeceksen dediğim gibi ödüllü oyunlar şart çekiliş vs olmadan zor:)

Mesela PUBG de laii var gayet iyi bir oyuncu ve sohbetide güzel birisi ama çoğu kişi alptv ile turnuva öncesi bilmiyordu demek istediğimi anlamışsındır.

Twitch işi bence zor belli lobiler var belli ortamların olması gerekiyor yoksa ağzınla kuşta tutsan zor.

Ben keyfine açan biriyim kayıt altına alma amaçlı gibi gibi diyelim.
Bir izleyici olarak belli bir kitle oluşturmak istiyorsan ya şovun iyi olacak ya da oyunculuğun üst seviye olmalı :)
Bir kitle çekeceksen dediğim gibi ödüllü oyunlar şart çekiliş vs olmadan zor:)

Mesela PUBG de laii var gayet iyi bir oyuncu ve sohbetide güzel birisi ama çoğu kişi alptv ile turnuva öncesi bilmiyordu demek istediğimi anlamışsındır.
gayet net anladım :D ya kendini kanıtlıyacak ortam bulursun yada o camiyada yalan olursun :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı