650W +80 Plus PSU önerisi

He bu şekilde mi anladınız?

Artık piyasada bulunmayan bir Everest PSU. Sirtec imalatı olup marka basılmıştı ve kaliteliydi. Lakin hata bende sizin mesajınızı söyle değerlendirmem lazımdı.

Corsair'in eski-turuncu bantlı serileri kötü, yapısal olarak güven vermez. MSI DN serisi vasat bir üründür, orta seviye bir sistem emanet edilmez. Gigabyte'ın güncelleme almadan önce patlamış üst seviye ürünü GP-P750GM gibi bazı üniteler var ve bunlar sadece "kaliteli marka" kisvesi altında bulunuyorlardı.
Tebrikler satışta olmayan güzel bir PSU tavsiye ettiniz. Kendi elinizle de kendinizi yalanladınız. OEM ürünlere etiket basmakla marka olunmaz. Üst düzey markaların belli bir standartı vardır. O yüzden belirli bir standartta kalmak için bellirli markaları almak gerekir. Bakıyorum sizin sisteminizde FSP PSU var. Alıp taksaydınız Sirtec üretimi everest PSU'yu başkasına gelince çok rahat tavsiye ediyorsunuz lakin kendi sisteminizde bir tane meşhur olmayan marka yok. Bazı modellerde sorun varsa alırken bir ''Search'' yapılır bulunur. Bu saydığım markalar genel olarak iyidir. Bu saydığım diğer markalar genel olarak markalar kötüdür. İstisnalar kaideyi bozmuyor, görüldüğü gibi bozamıyor zaten.

Tebrikler satışta olmayan güzel bir PSU tavsiye ettiniz. Kendi elinizle de kendinizi yalanladınız. OEM ürünlere etiket basmakla marka olunmaz. Üst düzey markaların belli bir standartı vardır. O yüzden belirli bir standartta kalmak için bellirli markaları almak gerekir. Bakıyorum sizin sisteminizde FSP PSU var. Alıp taksaydınız Sirtec üretimi Everest PSU'yu başkasına gelince çok rahat tavsiye ediyorsunuz lakin kendi sisteminizde bir tane meşhur olmayan marka yok. Bazı modellerde sorun varsa alırken bir "Search" yapılır bulunur. Bu saydığım markalar genel olarak iyidir. Bu saydığım diğer markalar genel olarak markalar kötüdür. İstisnalar kaideyi bozmuyor, görüldüğü gibi bozamıyor zaten.

Yalanlamak mı? Gelip orada ASUS, MSI diyerek saydığınız markaların ürünleri hakkında bir tane bilginiz olmadan saçma sapan yorumlar sunduğunuz için sizi dikkate dahi alamıyorum. Ürünün linkini attım ama satılmaması benim suçum mu oluyor? Anlaşması bitmiştir ve tekrar stok sağlanmamıştır. ASUS dediğiniz markanın ürünleri Seasonic'e aittir. Bilgi? Yok galiba? Eyvahlar olsun...

Kullandığım Corsair PSU'da Çin malı kapasitörler var ve bu kalitesini düşürüyor ama kimseye ben kullanıyorum diye önermiyorum. Küçük cahilliğinizle sizin yaptığınız gibi "MSI al, güzel kanka" demiyorum.

Rampage, Powerboost, Everest, Frisby, Platoon dan bana bir model önerir misiniz hocam

Öneririm buyrun. İncelemesini yaptım.

OEM ürünlere etiket basmakla marka olunmaz.

MSI, ASUS, Gigabyte, Evga, Corsair, Thermaltake, Deepcool, XPG gibi markalar da OEM üreticilere PSU ürettirir, kendileri üretmez. Tekrar edeyim, bu markaların hepsi sizin şu cümlenizde yazdığınız şeyin aynısını yapar.

Bunların da kalitesiz, hatta rezalet modelleri vardır. Çünkü aynı mantık.

Geri
Yukarı