660 Ti sistem 3GB düşük Valorant performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Ekran kartımdan çok memnunum fakat Online oyunlarda (LoL, Valorant vs.) Çok fazla darboğaz sorunu yaşıyorum. Ayarları en yükseğe de en düşüğe de çeksem FPS çok fazla değişmiyor. Valorant'ta 60-80 FPS sabit alamıyorum. Şu an i3 2100 Kullanıyorum bana i7 3770 önerdiler (1.500TL) 3. nesil bir işlemciye bu kadar para istemeleri saçma ve işlemciyi ucuza hiçbir yerde bulamıyorum, satan şahıstan fiyat konusunda yardımcı olmasını istedim oralı olmadı. Önümde 2 seçenek var;
1- i7 3770 alıp bir süre idare ettikten sonra 1050 Ti veya 1060 almak.
2- kendi bilgisayarımı satıp i5 6500 + RX470 4 GB'lı bilgisayar(7.000TL) almak.
(Moderatör arkadaşlar konu amacı dışına kaydıysa özür dilerim sadece yardıma ihtiyacım var.)

7-8K TL civarlarına R5 1600 AF RX 580 ya da 1060 içeren bir sistem toplayabiliriz. Şahsen yerinde olsam sistemi satardım.

Hocam toplamaktansa hazir toplu sistem almayi isterim onceki sayfada atilan ilan dediginiz bilesenlere ve fiyata sahip.

Bütçenize göre değişir hocam o iş. Düşük bütçede ikinci ele yönelmek zorundasınız maalesef.

Hocam toplamaktansa hazir toplu sistem almayi isterim onceki sayfada atilan ilan dediginiz bilesenlere ve fiyata sahip.

Sahibinden de böyle sistemler bulmak zor ancak az da olsa varmış demek ki. :D Pazarlık ile alabilirsiniz. Bir adet daha 8 GB RAM yapıştırdınız mı tadından yenmez.

Geri
Yukarı