6600 TL Sistem Toplama

Darkwalkr

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yorumlarınızı bekliyorum monitör olarak AOC C24G1 alacağım.

1.PNG
2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem güzel fakat o ekran kartı ısınabilir ve RAM'i ileride 16 GB yapmanı tavsiye ederim.

Sistem güzel, fakat o ekran kartı ısınabilir ve RAM ileride 16GB yapmanı tavsiye ederim
8 GB RAM ekleyeceğim ileri de şu an bütçem bu kadar olduğu için şu anlık böyle alacağım. Bir de bu RX 5700 serisinin çift fanlısı cıkıcak mı bilgin var mı?

Anakart ısı sorunu yaratabilir. ATX anakartlara bakmanızı öneriririm. Arkadaşın dediği gibi kasayı da değiştirmelisiniz.

Birazcık daha bekleyin RX 5700 özel soğutmalı modelleri çıkacak eğer o kartı alırsanız ısınma sorunu olacaktır. SSD'yi değiştirmenizi öneriyorum çünkü Adata'nın o serisi sorunlu.

Birazcık daha bekleyin RX 5700 özel soğutmalı modelleri çıkacak eğer o kartı alırsanız ısınma sorunu olacaktır. SSD'yi değiştirmenizi öneriyorum çünkü Adata'nın o serisi sorunlu.
Ne zaman çıkar tahmini olarak 1 ay sonra çıkar mı ve fiyatı ne kadar artar
6.600 TL verip 8 GB RAM almam şahsen bence RAM'i 16 GB yapmaya çalış.
Ram ileride kolayca eklenebilen birşey ileride eklicem zaten
Anakart ısı sorunu yaratabilir. ATX anakartlara bakmanızı öneriririm. Arkadaşın dediği gibi kasayı da değiştirmelisiniz.
Model önerebilir misiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı