67 Mbps'ye yetecek Modem tavsiyesi

Mikirgi

Hectopat
Bugün TurkNet'e abone oldum. En yüksek 57 Mbps alacağım. VDSL bir modem almam istendi düzgün çalışan 67 Mbps'ye yetecek modem önerir misiniz?

5GHz desteği isterseniz fiyat biraz artabilir.

2.4GHz:

5GHz:

2.4GHz ve 5GHz ile ilgili bilgilendirici makale:

5GHz desteği isterseniz fiyat biraz artabilir.

2.4GHz:

5GHz:

2.4GHz ve 5GHz ile ilgili bilgilendirici makale:

Hocam selamlar, ayrı bir konu açmak istemedim bilgili birini görünce. Speedtest yaptığım zaman pingim 10 çıkıyor, Kablonet 100Mbps paketini kullanıyorum. Valorantta ise pingim genel olarak yüksek ve gün içinde birkaç defa 3-5 saniyeliğine internetim kesilip geri geliyor. Bu oyun içinde olunca maalesef büyük bir problem oluşturuyor bana. Şu an bende kablonetin standart modemi var, modem değişsem ve ilk attığınız keenetic modemi alsam problemim çözülür mü?

@furs0n ISS'e durumu bildirin. Onlar taraflı bir sorun yoksa modem değiştirmek çözüm olabilir. Sabit olmayan ping veya ani kesintiler modem kaynaklı olabiliyor. Speedtest pinginiz bir hayli yüksek. Oyun içi +30-40ms almanız normal bir durum eğer öyleyse. ISS'e durumu belirtin. Onlarla ilgili bir durum yoksa attığım modemlerden birini alın.

@furs0n ISS'e durumu bildirin. Onlar taraflı bir sorun yoksa modem değiştirmek çözüm olabilir. Sabit olmayan ping veya ani kesintiler modem kaynaklı olabiliyor. Speedtest pinginiz bir hayli yüksek. Oyun içi +30-40ms almanız normal bir durum eğer öyleyse. ISS'e durumu belirtin. Onlarla ilgili bir durum yoksa attığım modemlerden birini alın.
Hocam Kablonet'i aradım, durumu bildirdim. Az önce bir daha speedtest yaptım ve 7ms çıktı. Bunu müşteri temsilcisine söyledim, ping değerleriniz normal dedi. Kesinti olayı için de kesinti yaşadıktan sonra tekrar arayın dedi. Sorunumu anladı mı emin bile değilim, modemi almam daha mantıklı sanırım şu süreçte.

Yeni konular

Geri
Yukarı