6700 XT ile 2060 Super mining yapmak

TheAny

Megapat
Makaleler
13
2060 Super kullanarak zaten mining yapıyorum. N11'den 6700XT aldım. Henüz gelmedi fakat ikisini kullanarak dualmining yapabilir miyim? Yapan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?

5700XT ve 1660Super kullanıyorum aynı sistemde, herhangi bir driver sorunu vs yok. İki kartın da sürücülerini kuruyorsunuz normal bir şekilde ve çalışıyor. Benim tespit ettiğim sorun Afterburner hatalı çalışıyor bu durumda. Başka bir eksisi yok bu durumun.

@Hd6850 komik olan nedir? Anlatın çözeyim kafanızdaki problemi?

5700XT ve 1660Super kullanıyorum aynı sistemde, herhangi bir driver sorunu vs yok. İki kartın da sürücülerini kuruyorsunuz normal bir şekilde ve çalışıyor. Benim tespit ettiğim sorun Afterburner hatalı çalışıyor bu durumda. Başka bir eksisi yok bu durumun.
Teşekkürler.

5700XT ve 1660 Super kullanıyorum aynı sistemde, herhangi bir driver sorunu vs yok. İki kartın da sürücülerini kuruyorsunuz normal bir şekilde ve çalışıyor. Benim tespit ettiğim sorun Afterburner hatalı çalışıyor bu durumda. Başka bir eksisi yok bu durumun.

@Hd6850 komik olan nedir? Anlatın çözeyim kafanızdaki problemi?

İki farklı kartı birlikte kullanmanız komik geldi.

İki farklı kartı birlikte kullanmanız komik geldi.
1622547016341.png

Neresi garip bunun? Umarım bir daha bilgisiz olduğunu konularda ortaya atılıp kendinizi rezil etmesziniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı